קלפי חיות - ברבור

קלפי חיות ברבור

הברבור מבשר על התפתחות היכולות האינטואיטיביות של האדם. חיה רוחנית זו מבקשת שילמד דרכים חדשות לחשיבה, והליכה בדרכי החיים. משמעות סמלית זו היא שצמיחה רוחנית חדשה נמצאת באופק. משמעות הברבור מבקשת מהאדם לקבל ולהשתמש ביכולת שלו לדעת אינטואיטיבית מה צפוי. לכן עליו לעקוב אחר תחושות ולשים לב לאינסטינקטים שלו. להכיר את הצד האינטואיטיבי הנשי שלו.

סמליות הברבור מזכירה לאדם את החן והיופי הפנימיים שלו. הִתעוֹרְרוּת, איזון, יוֹפִי, תְפִישָׂה עַל חוּשִׁית, קֶסֶם, חלומות, אֵלֶגַנטִיוּת, חן, אינטואיציה, אהבה, שׁוּתָפוּת, כּוֹחַ, טוֹהַר, התפתחות רוחנית, סִמלִיוּת, טרנספורמציה והִתאַחֲדוּת נמצאים בו.

אדם שלו טוטם הברבור יכול לראות את העתיד. אדם עם טוטם חיית רוח זו נוטה להיות מונוגמי ביחסים שלו. הוא לעיתים קרובות מוצא אהבה אמיתית בגיל צעיר וייצמד לבן או לבת הזוג לאורך השנים. הוא יודע לאזן בין עבודה, משפחה ופנאי.

כשלאדם חיית כוח זו הוא מכיר בערך ההתבודדות האישית כצורה לחיזוק הכוח הפנימי. הוא יודע לשמור על האינדיבידואליות שלו גם בהמון.

הברבור הוא סמל ליופי, לכבוד, לחסד, לטוהר, לעושר וליוקרה. הברבור יכול לסמל מפגש עם מישהו שמתגלה בתחילה כלא אטרקטיבי ובהמשך מתגלה כמושך מאוד, לכן חשוב ללמוד ולהכיר לפני שפוסלים.

ברבור שחור הוא סמל למסתורין ולבלתי ידוע. הוא מייצג פיתוי. כשהברבור מופיע בתקופה מאתגרת בחייו של האדם עליו לנהוג בחסד.

דילוג לתוכן