קלפי חיות - בַּרְבּוּר

חדשנות ויצירתיות

הבַּרְבּוּר מבשר על התפתחות היכולות האינטואיטיביות של האדם ולהופעתו בחיי האדם משמעות סמלית, צמיחה רוחנית חדשה שעולה באופק. רוח הבַּרְבּוּר מבקשת שהאדם ילמד דרכים חדשות לחשיבה ולהליכה בדרכי חיים, שיקבל וישתמש ביכולתו האינטואיטיבית לדעת מה צפוי, שיעקוב אחר תחושותיו וישים לב לאינסטינקטים של, יכיר את הצד האינטואיטיבי הנשי שלו.

סמליות הבַּרְבּוּר מזכירה לאדם את החן והיופי הפנימיים של,. הִתעוֹרְרוּת, איזון, יוֹפִי, תְפִישָׂה עַל חוּשִׁית, קֶסֶם, חלומות, אֵלֶגַנטִיוּת, חן, אינטואיציה, אהבה, שׁוּתָפוּת, כּוֹחַ, טוֹהַר, התפתחות רוחנית, טרנספורמציה והִתאַחֲדוּת נמצאים בו.

אדם שרוח הבַּרְבּוּר מצויה בו יכול לראות את העתיד. אדם בעל רוח הבַּרְבּוּר נוטה להיות מונוגמי ביחסים של, לעיתים קרובות הוא מוצא אהבה אמתית בגיל צעיר וידבק בבן או בבת הזוג לאורך השנים. הוא יודע לאזן בין עבודה, משפחה ופנאי. כשרוח הבַּרְבּוּר באדם הוא מכיר בערך ההתבודדות האישית כצורה לחיזוק הכוח הפנימי. הוא יודע לשמור על האינדיבידואליות שלו גם בהמון.

הבַּרְבּוּר הוא סמל ליופי, לכבוד, לחסד, לטוהר, לעושר וליוקרה. הוא יכול לסמל מפגש עם מישהו שמתגלה בתחילה כלא אטרקטיבי ובהמשך מתגלה כמושך מאוד, לכן חשוב ללמוד ולהכיר לפני שפוסלים.

ברְבּוּר שחור הוא סמל למסתורין ולבלתי ידוע. הוא מייצג פיתוי. כשהבַּרְבּוּר מופיע בתקופה מאתגרת של חייו של האדם עליו ולנהוג בחסד.