מחשבון נומרולוגיה בחינם

מלאו את הפרטים לקבלת סטטוס יומי חודשי ושנתי


תאריך לידה:

מחשבון הנומרולוגיה של אורית של רפאל מבצע חישוב נומרולוגי לבדיקת האנרגיה היומית, חודשית ושנתית על סמך תאריך הלידה. כאשר התוצאות שמתקבלות מציגות את שלושת המספרים הנומרולוגיים שלך. כל מספר מתאר את האנרגיה שונה.

המחשבון הנומרולוגי מחשב גם במחזורים של 9-1, למעט מספרי המאסטר 11 ו 22 ומחזור זה משפיע עליך ברמה היומית, החודשית והשנתית. הרטט הנומרולוגי שלך משתנה כל יום כל חודש וכל שנה שעוברת. כדי לבחון היכן אתה נמצא במחזור הנומרולוגיה הנוכחי שלך ומה נכון לעשות או ממה נכון להימנע, פשוט מלא את תאריך הלידה שלך והקש על חשב לאחר מכן יהיה לך ניתוח מלא של היום, החודש והשנה האישיים שלך. 

חמוש בפרשנות זו, תוכל להבין טוב יותר כיצד להתנהג היום, החודש ובשנה הנוכחית. בשיטת האבחון של המחשבון הנומרולוגי, אפשר להסביר אירועים, אנשים ואנרגיות המתרחשים סביבנו דרך מספרים וחוקים ידועים. הכוח של המספרים הוא קבוע ולכן נותן לנו את האפשרות להבין ולחזות התנהגויות אשר נתקל בהם בדרך. מפה נומרולוגית תחשוף בפניכם את הכוח של השם שלכם ותאריך הלידה שלכם ותעזור לכם לקבל תמונת מצב נוכחית של חייכם, כמו גם כלים מעשיים לפתרון בעיות בחייכם. מספרים הם מחזוריים ולכן ניתן לבנות מפה נומרולוגית יציבה ואמינה. לוח השנה מחזורי בין 1 לסוף החודש ואז מתחיל מחדש. סופרים בין 9-1 ואז מתחילים שוב, מוסיפים 10 כדי לקבל 11, 12 וכן הלאה. אפילו תאריך הלידה הוא מחזורי, כאשר אתה מתבגר בשנה בכל טיול של שנה סביב השמש. מספרים, מספרים בכל מקום אפשר לראות אותם בלוח השנה, בכל פעם שאתה כותב את תאריך הלידה שלך, מספר הזהות שלך, מספר הטלפון שלך ועוד מספרים רבים נוספים. יש למספרים השפעה על החיים אבל מה פירוש שלהם? מלאו את הפרטים האישיים שלכם במחשבון הנומרולוגיה וקבלו דוח נומרולוגי אישי בחינם.

נומרולוגיה, תורת המספרים עתיקת יומין היא שיטה שפותחה ביוון על ידי הפילוסוף הידוע, פיתגורס. הנומרולוגיה מייחסת כוח עליון מיסטי-רוחני למספרים המייצגים את אופיו של אדם, חוזקותיו וחולשותיו, סטטוס כלכלי, מקצועי, זוגי וכללי בכל תחומי החיים. ישנם אנשים המייחסים קשר בין נומרולוגיה לקבלה, הידועה גם בשם נומרולוגיה קבלית. חכמת הקבלה טוענת כי לכל מספר יש כוח עליון רוחני שמצביע על גורלו של אדם. לכל אדם יש מפה נומרולוגית אישית המציגה את גורלו, היכן הוא עומד היום וכיצד הושפעו חייו מעברו. הנומרולוגיה מציעה דרכים פרקטיות ומעשיות לעבור תיקון נומרולוגי, לרבות איזון שם, תיקון שם, החלפת שם או הוספת שם אל תעודת הזהות. לאחר שעבר אדם את התיקון, מחשבים את כל המספרים מחדש ומקבלים מפה נומרולוגית אישית ועדכנית שתציג עבורו תמונת מצב נוכחית בחייו הכוללת כלים מעשיים להתפתחות אישית ולהשגת יעדיו.

מה זה נומרולוגיה וכיצד היא פועלת?

מה זה נומרולוגיה
נגן וידאו

מה מכילה מפה נומרולוגית אישית?

מפה נומרולוגית לדוגמה
דילוג לתוכן