מחשבון נומרולוגיה יומי חודשי ושנתי


מלאו את הפרטים לקבלת סטטוס יומי חודשי ושנתי


תאריך לידה:

מחשבון נומרולוגיה חינם- הסבר

מספרים, מספרים בכל מקום אפשר לראות אותם בלוח השנה, בכל פעם שאתה כותב את תאריך הלידה שלך, מספר הזהות שלך, מספר הטלפון שלך ועוד מספרים רבים נוספים. יש למספרים השפעה על החיים אבל מה פירוש שלהם?
בשיטת האיבחון של המחשבון הנומרולוגי, אפשר להסביר אירועים, אנשים ואנרגיות המתרחשים סביבנו דרך מספרים וחוקים ידועים. הכוח של המספרים הוא קבוע ולכן נותן לנו את האפשרות להבין ולחזות התנהגויות אשר נתקל בהם בדרך. מפה נומרולוגית תחשוף בפניכם את הכוח של השם שלכם ותאריך הלידה שלכם ותעזור לכם
מספרים הם מחזוריים ולכן ניתן לבנות מפה נומרולוגית יציבה ואמינה. לוח השנה מחזורי בין 1 לסוף החודש ואז מתחיל מחדש. סופרים בין 9-1 ואז מתחילים שוב, מוסיפים 10 כדי לקבל 11, 12 וכן הלאה. אפילו תאריך הלידה הוא מחזורי, כאשר אתה מתבגר בשנה בכל טיול של שנה סביב השמש.
המחשבון הנומרולוגי מחשב גם במחזורים של 9-1, למעט מספרי המאסטר 11 ו 22 ומחזור זה משפיע עליך ברמה היומית, החודשית והשנתית.
מחשבון הנומרולוגיה של אורית של רפאל מבצע חישוב נומרולוגי לבדיקת האנרגייה היומית, חודשית ושנתית על סמך תאריך הלידה. כאשר התוצאות שמתקבלות מציגות את שלושת המספרים הנומרולוגיים שלך. כל מספר מתאר את האנרגיה שונה.
הרטט הנומרולוגי שלך משתנה כל יום כל חודש וכל שנה שעוברת. כדי לבחון היכן אתה נמצא במחזור הנומרולוגיה הנוכחי שלך ומה נכון לעשות או ממה נכון להמנע, פשוט מלא את תאריך הלידה שלך והקש על חשב לאחר מכן יהיה לך ניתוח מלא של היום, החודש והשנה האישייים שלך. חמוש בפרשנות זו, תוכל להבין טוב יותר כיצד להתנהג היום, החודש ובשנה הנוכחית.
 
 
 
דילוג לתוכן