שואלים את המטוטלת

שואלים את המטוטלת שאלות כן ולא

איך הכל התחיל?

סיפור המטוטלת שלי
Play Video about סיפור המטוטלת שלי

מהי מטוטלת?

המטוטלת היא אובייקט קטן המחובר לקצה שרשרת, היא יכולה להיות עשויה מעץ, קריסטל, אבן חן, זכוכית או מתכת. מטוטלת היא כלי המשמש להתחברות לעצמי הגבוה ול'מקור' בשאלת שאלות שיעזרו להנחות, להבהיר ולהעלות את המודעות. ניתן להשתמש במטוטלת כדי לעזור בכל בעיה, סיטואציה מטרידה או שאלה בה נזקקים לבהירות רבה יותר, לחיבור ולהבנה טובה יותר.

איך זה עובד?

הכינו את עצמכם לשאלת השאלות. חשבון על שאלה בנושא זוגיות, קריירה או כספים. הרפו מרעשים חיצוניים ומרעשים פנימיים, הירגעו תיהנו מהחיבור והתמקדו. היו פתוחים, ניטרליים ובהחלט אל תנסו לחזות תשובות. 

היו ברורים באופן בו אתם מתנסחים בשאלותיכם. שאלו שאלות שניתן לענות עליהן ב כן או בלא. היו ספציפיים ככל שתוכלו בניסוחיכם. הימנע מלבקש דעות או להשתמש במילים "צריך" או "אמור" בשאלותיך. היו סבלניים.

מומלץ לשאול מספר שאלות ברצף באותו נושא. כשמחפשים בהירות או הכוונה בסיטואציה מסויימת, הכינו יותר משאלה אחת בנושא כדי לעזור לכם להשיג כמה שיותר תובנות וכמה שיותר הדרכה. לא תמיד המטוטלת עובדת. לפעמים מטוטלת לא תרצה לענות או לא תהיה פתוחה לענות על שאלה מסוימת באותה עת. אל תתעקשו לקבל תשובה, חכו מספר ימים ושאלו שוב.

חשבו על שאלה בלבכם ולחצו על המטוטלת לקבלת תשובה מידית. תנועת המטוטלת ממך וקדימה וחזרה אליך התשובה כן. תנועה ימינה ושמאלה וחוזר חלילה התשובה היא לא. התנועה מעגלית התשובה לא ברורה או שאין תשובה חד משמעית.