קריאת כיוון בקלפי הטארוט

תוכן השאלה אינו נשמר במערכת.
על ידי מילוי השאלה אתה מסכים לתנאי האתר.

קריאת כיוון בקלפי הטארוט היא קריאה שהתשובה עליה היא כן או לא, ניתן לקבל מסרים בנוגע לנושאים ספציפיים. היא נקראת כך כי היא נותנת כיוון למחשבה, קצר ולעניין.

בתהליך הפתיחה של קריאת כיוון בקלפי הטארוט השלב החשוב ביותר הוא ניסוח השאלה. את השאלה יש לשאול מתוך התכוונות לקבל תשובה חיובית. (אם רוצים ללמוד קורס טארוט ובמהלך הקורס עולות תהיות וחוסר ביטחון שואלים: "האם נכון לי להמשיך וללמוד קורס טארוט"? ולא "האם נכון לי לעזוב את לימודי הטארוט"? כך גם בהיסוסים לגבי בגידה השאלה צריכה לענות על משאלת הלב של השואל "האם אשתי נאמנה לי"? ולא "האם אשתי בוגדת בי"?)

בקריאת כיוון בקלפי הטארוט השאלה חייבת להיות חד משמעית, "האם הוא אוהב אותי וירצה לחיות איתי בזוגיות מאושרת"? אינה שאלה נכונה מאחר ומכילה שתי שאלות נפרדות שהתשובה עליהן יכולה להיות שונה.

"האם הוא אוהב אותי"? שאלה אחת "האם הוא ירצה לחיות איתי בזוגיות מאושרת"? זו שאלה שנייה. השאלה חייבת להיות מדויקת "הכל יסתדר בחיי"? אינה שאלה נכונה מאחר והתשובה שתתקבל לא תצביע על החלק בחיי שיסתדר בעבודה? בזוגיות? בריאות? כספים?

בקריאת כיוון בקלפי הטארוט הגבלת הזמן בשאלה גם היא חשובה "האם הוא יציע לי נישואין"? ללא הגדרת זמן ותשובה חיובית או שלילית לא יועילו לשואל מאחר שיתכן והתשובה תהיה חיובית אבל הוא יציע נישואין לא עכשיו אלא בעוד שנה. "האם הוא יציע לי נישואין במהלך השנה הקרובה"? זו שאלה שלקריאת כיוון בקלפי הטארוט ברורה וחד משמעית.

לוגו גדול
דילוג לתוכן