מדיטציות מומלצות

מדיטציות

מהמלאך רפאל

מדיטציות להרגעה

מדיטציה להרגעה באמצעות דמיון מודרך

מהות המדיטציה

במדיטציה נצא למסע מדהים בין הצ'אקרות לאורך הגוף ונמלא אותן באור שינקה את כל המקומות החשוכים של הנשמה. מדיטציה בדמיון מודרך בהנחייתה של אורית של רפאל לשחרור כאבים, כעסים, אנרגיה שלילית, מתח וזיכרונות כואבים שהצטברו, חסימות מהמקומות הכי עמוקים של הלב והנשמה. מדיטציה 5 דקות של מסע עמוק לניקוי וריפוי הלב והנשמה.

דמיון מודרך להרגעה, הרפיה ושחרור לחץ

מהות המדיטציה

מדיטציה יומית להרפיה ודמיון מודרך לשחרור לחץ וחרדות. מדיטציה באמצעות דמיון מודרך לחרדות ולהרגעה. האנרגיה של הים מנקה, שוטפת ומטהרת את גופכם מאנרגיה שלילית, חששות, פחדים וכעסים. 5 דקות של מדיטציה להרפיה ודמיון מודרך בהנחייתה של אורית של רפאל.

דמיון מודרך להרגעה, הרפיה ושחרור לחץ

מהות המדיטציה

דמיון מודרך להרגעה, הרפיה ושחרור לחץ בשילוב דמיון מודרך למבוגרים ותרגילי מדיטציה להרגעה ב-10 דקות. היער והפלג הינו תרגול מדיטציה לדמיון מודרך ורגיעה, דרכו נצא למסע קסום ביער שבו הכל פורח. הרפיה ודמיון מודרך לפני השינה לריפוי אנרגטי קסום במיוחד בהנחייתה של אורית של רפאל.

מדיטציה לפני השינה

מהות המדיטציה

מדיטציה לדמיון מודרך לשינה טובה, מדיטציית ריפוי לניקוי אנרגטי, שחרור מתח, תסכול וכאב של יום שעבר, לקבלת שלווה ושקט פנימי לשינה עמוקה. מדיטציה מודרכת בשכיבה להרגעה מלאה באמצעות דמיון מודרך לפני השינה בהנחייתה של אורית של רפאל. מדיטציה יומית ב-5 דקות ללילה טוב, שקט ורגוע.

דמיון מודרך להגנה אנרגטית

מהות המדיטציה

דמיון מודרך להגנה אנרגטית לשמירה מפני אנרגיות שליליות. מדיטציה להגנה אנרגטית מקיפה וניקוי אנרגטי רגשי לגוף. הגנה והעצמה לשיפור העצמי, תהיו מוגנים אנרגטית מכל אתגר ותחושו שלווה ושקט וביטחון. דמיון מודרך להגנה עוצמתית במיוחד בהנחייתה של אורית של רפאל.

מדיטציית ריפוי, הרפיה ודמיון מודרך להרגעה

מהות המדיטציה

מדיטציית ריפוי, הרפיה ודמיון מודרך להרגעה, לאהבה, שקט ושלווה. עננים היא מדיטציה מודרכת לריפוי אנרגטי, שחרור לחץ וכאב. מדיטציה מומלצת בשילוב בין דמיון מודרך להרגעה ומוזיקה לדמיון מודרך לריפוי הגוף ושחרור מאנרגיות שליליות. מדיטציה להרגעה בהנחייתה של אורית של רפאל.

דמיון מודרך להצלחה בכל תחומי החיים

מהות המדיטציה

דמיון מודרך להצלחה בכל תחומי החיים. 5 דקות מדיטציה למיקוד והתבוננות, לצמיחה, שפע, אהבה וביטחון עצמי. מדיטציה מודרכת לצמיחה בהנחייתה של אורית של רפאל.

דמיון מודרך לריפוי הגוף הרפיה ודמיון מודרך

מהות המדיטציה

דמיון מודרך לריפוי הגוף , הרפיה ודמיון מודרך. דמיינו נוצה והנוצה עוברת על המצח, על האף, המגע מטהר ומנקה. היא עוברת על הלחיים, על השפתיים, היא נוגעת בסנטר. מדיטציה מודרכת לצמיחה.

מדיטציה להרגעה ולהרפיה בנתיב החיים

מהות המדיטציה

מדיטציה מודרכת ליצירת מקום בטוח, דמיון מודרך להרגעה ולהרפיה בנתיב החיים. מדיטציה בדמיון מודרך בהנחייתה של אורית של רפאל.

מדיטציה לריפוי סליחה ומחילה

מהות המדיטציה

מדיטציה לריפוי הגוף והנפש באמצעות סליחה ומחילה לקראת יום הכיפורים. סליחה היא אחת הכוחות המרפאים ביותר, היא משחררת מכעסים ומפגיעות והופכת אותך למאושר ושלם. המדיטציה הזו תעזור לך לסלוח לאנשים אחרים ולעצמך.

מדיטציה ודימיון מודרך

אנו משתמשים בטכניקות של דמיון מודרך ככלי להרפיה נפשית עמוקה. במהלך הדמיון המודרך מונחה האדם להחיות באופן ויזואלי תמונות ומצבים, ממקום של ניסיון לדמיין אותם באופן החי והממשי ביותר. המדיטציה מאפשרת לאדם לשקוע בדמיון המודרך ללא הפרעה.

השימוש בדמיון ככלי הרפיה והרגעה עצמית מבוסס על ההנחה שלפעולת הדמיון יש מרכיבים פיסיולוגיים. אדם המדמיין את עצמו טובל במי מעין מטהרים, לדוגמה, ירגיש נקי וטהור.

תרגילים וטכניקות מדיטציה

מדיטציה – פירושה מגיע מהמילה הלטינית מדיטטום שפירושה להרהר (לפי האקדמיה ללשון העברית: בּוֹנְנוּת). המדיטציה היא תרגול מנטלי שנועד לאפשר לאדם לפתח מצבי תודעה שלווים, חשיבה בהירה ואיזון נפשי. היא מסייעת להפחתת לחץ, מתח, חרדה, דיכאון, כאב, כעס, ובתרגול מסור אף משחררת מסבל לצמיתות.

בחברה המערבית המודרנית מדיטציה נחשבת כלי לשיפור מצב בריאותי פיזי ונפשי, ואף קיימים מחקרים המצביעים על על כך שתרגול מדיטציה מביא לשיפור יכולות מנטליות שונות, כגון יכולת ריכוז ווויסות רגשות.

מבשרי המדיטציה המודרנית היו המוסלמים הסופים, אשר פיתחו טכניקות תרגול שהיוו את הבסיס לעבודתם של מומחי המדיטציה המודרניים גורדייף ואושו. החל מסוף המאה ה-19 חדרו טכניקות מדיטציה מזרחיות למערב.

שתי מדיטציות נוספות שכדאי להכיר הן קריאה בקלפי טארוט המאפשרת לאדם להכנס פנימה לתוך הנשמה שלו כאשר הוא מקשיב לאינטואיציה שלו המודעות הפנימית עולה, תחושת העצמי עולה וניתן להפחית מחשבות שליליות. המדיטציה השנייה היא מדיטציה של דימיון מודרך שבה עוקבים אחרי סיפור מילולי בדימיון מודרך.

מדיטצית קלפי טארוט

הדבר הטוב הוא, שכל אחד יכול להרוויח מהחשיבה האיטית, העמוקה ומדיטטיבית שהתרגול דורש. עם לוחות זמנים עמוסים ורשימות מטלות מסביב לשעון, סביר להניח שאין הרבה זמן לעצור ופשוט לחשוב, או סתם לכתוב, או סתם להיות. קריאת קלפי טארוט עשויה להיות הצעד הראשון והמהנה בכיוון רגוע יותר. מדיטציה מציעה דרך להעמיק במשמעות ובסמליות של כל קלף טארוט, מכיוון שהיא מאפשרת לעקוף את התודעה המודעת ולצלול אל תוך התת מודע ולהתחבר לאינטואיציה. על ידי הרפיה של מוחנו ושחרור מתהליכי המחשבה המתמידים שלנו, אנו פותחים את הדרך אל התודעה המודעת שלנו ומתחילים להתחבר לרמה גבוהה יותר של ידע ותובנה. אנו מאפשרים לאינטואיציה שלנו להנחות את התהליך ובכך נבנת הבנה עמוקה בהרבה של משמעות קלפיי הטארוט.

  • כדי להתחיל יש למשוך קלף אחד ליום מחפיסת קלפים או ללחוץ אקראית על קלף אחד בפתיחה היומית. ניתן להשתמש בקלף שיצא בבוקר בפתיחה היומית או לבחור אקראית קלף אחר.
  • חשוב לקרוא את ההסבר המורחב של הקלף ללמוד את המשמעויות של קלף הטארוט ביתר פירוט.
  • יש להתיישב בסביבה שקטה עמעם אורות ניתן להשתמש בשמנים אתריים כדי לאזן רגשות ולהעצים את מצבי הרוח, מוזיקה שקטה יכולה להועיל לריכוז. חשוב לדאוג שלא יהיו הסחות דעת, ושלא יהיו הפרעות למשך עשר דקות. לנשום נשימות עמוקות אל תוך הבטן  להביא למצב עמוק של הרפיה כללית של הגוף והנפש. הרפה את הראש, את הצוואר, את הכתפיים, את הזרועות, את פלג הגוף העליון, את הירכיים, את הרגליים ואת כפות הרגליים, הרגש את הרגיעה זורמת כל הדרך עד בהונות הרגליים.
  • הבא את תשומת ליבך לקלף הטארוט שנבחר. אם מבחינים במחשבות שעולות, פשוט התבונן בהן ואז דמיין אותן כמרחפות כמו עננים ומתפזרות. החזירו את תשומת הלב אל הנשימה ואל חוכמת קלף הטארוט.
  • חקור את הסמליות, האנרגייה והחוויה של הקלף המסרים והדימויים. ניתן לקיים אינטראקציה עם הדמויות בקלף מה יש לה להגיד? מה המסר שלה? איזו עיצה יש לה? ניתן לצאת למסע עם הקלף. דמיין את עצמך נכנס לתוך הקלף הבט סביבך מה אתה רואה? מי בקלף איתך? אילו חפצים קיימים? אילו צבעים בולטים לך? מהם הריחות או הטעמים הקיימים בקלף?
  • תודה לקלף וחזור לסביבה המודעת.

קלפי טארוט משמשים כדי לחשוף אמיתות נסתרות, לצמיחה רוחנית, לרכישת ידע, להעמקת חוויית החיים ולקבלת תובנות וגם למדיטציה. אם משתמשים בהם נכון, קלפי טארוט יכולים לשמור על תודעה מודעת ומה שתורם למסע פנימי אל הנפש. הם עוסקים בהשפעות לא מודעות ואלמנטים עמוקים של התודעה, המדיטציה תפתח אינטואיציה טובה תגביר את היצירתיות, וניתן לקבל מהקלפים הדרכה רוחנית.

שילוב של קלפי טארוט ומדיטציה יכול לעזור לכם לקבל חוויה עמוקה יותר בשני המישורים. ראשית, זה יעזור להעמיק את החוכמה שאתה מקבל מחפיסת הטארוט. שנית, זה יכול לעזור לך להירגע ולהכנס עמוק למדיטציה מכיוון שלמוחך יש מוקד.

דילוג לתוכן