אסטרו קוביות

התרכזו בשאלה והמסר מהכוכבים יגיע. קוביות אסטרולוגיה עם מסר אישי במיוחד עבורכם. אסטרו קוביות מכילות 3 קוביות ניבוי אסטרולוגיות המייצגות סמלים וסימנים מיוחדים שיחדיו יתנו לכם תשובות לשאלות הרות גורל.

קוביות אסטרולוגיות, אסטרו קוביות או Astrodice היא צורה ייחודית של ניחוש וחיזוי עתיד. היא מבוססת על ידע וסמלים אסטרולוגיים. קוביות החיזוי הן סט המורכב מ 3 קוביות בעלות 12 פאות כל אחת. 12 הוא מספר הקשור לאנרגיה האלוהית ביהדות ובדתות רבות נוספות. קובייה בעלת 12 פאות נקראת תריסרון או דודקהדרון.

כל קובייה מבוססת על קבוצת סמלים אסטרולוגיים ייחודיים. על פאות הקובייה הראשונה חרותים סמלי גרמי השמים שהם: שמש, ירח, כוכבי הלכת מרקורי, ונוס, מרס, יופיטר, סטורן, אורנוס, פלוטו ונפטון בנוסף ראש הדרקון וזנב הדרקון שהם אירוע משמעותי במרחב אסטרולוגי. על פאות הקובייה השנייה חרותים 12 סמלי המזלות המרכיבים את הזודיאק. על פאות הקובייה השלישית חרותים המספרים מ 1 עד 12 המסמלים את החלוקה לבתים במפה אסטרולוגית.

אסטרו קוביות - צורה ייחודית של ניבוי עתידות

אסטרגלומנסיה Astragalomancy או אסטרגיארומנסיה Astragyromancy היא צורה של ניבוי עתידות בה משתמשים עם אסטרו קוביות. הקוביות בעבר היו עשויות מעצמות מפרקים או מעצמות קטנות אחרות. באמצעות השלכות אקראיות של קוביות נוצר קשר עם האמת האלוהית, ניסיון שנמשך משחר האנושות.

דוגמאות לשאלות לקוביות אסטרולוגיות:

מה עלי לדעת על מערכת היחסים שלי עם בן זוגי?

למה אני יכולה לצפות מבן זוגי לעתיד?

מה צפוי לי בשבוע הבא?

מה טיב הקשר שלי עם הבוס החדש?

קדימה שאלו שאלה וקבלו תשובה מהקוביות.

אסטרו קוביות, קוביות אסטרולוגיות
אסטרו קוביות: כוכבי הלכת, מזלות ובתים

כוכבי הלכת: מייצגים את הפעולות, את הנסיבות או את ההשפעות שיש בנושא השאלה. מה המצב, המהות שלו;

מזלות: מייצגים את הרגשות המעורבים בנושא השאלה; ואיך צריך לנהוג בנושא השאלה

בתים: מייצגים את תחום החיים שמשפיע ומושפע מנושא השאלה; שאלות של כן ושל לא אינן נכונות, השאלה צריכה להיות שאלה פתוחה וזאת מכיוון שהמסר נועד להיקרא כסיפור. ככל שהשאלה ספציפית יותר כך ייטב. 

error: