קלפי חיות - זמיר

קלפי חיות זמיר

אדם שיש לו את חיית הכוח זמיר הוא מאוד פואטי ואוהב מוסיקה. הוא מבטא את עצמו באמצעות שירים, שירה ומילים. שירה היא דרך ייחודית להעברת מידע לקהל. זו דרך לחנך, ליידע ולבדר את קהל. המידע מועבר בצורה הטובה ביותר דרך משוררים או שירים וללא עימות ישיר עם המידע.

חוכמת הזמיר כוללת שימוש נכון בשיר לצורכי ריפוי, שימוש בשיר כדרך לעבור דרך פחד, הזמיר קשור לירח.

שירים משמשים כדרך לריפוי לנשמתו ולליבו של האדם. המוסיקה מרפאת את הפצעים ומרגיעה את הרוח. כשאדם מרגיש פגוע והוא מאזין לשירים מעודדים ומניעים, הוא נרפא. מוסיקה היא רגשית והיא נוטה לשנות את הרגשות של האדם בהתאם לסוג המוסיקה שמאזינים לה. כשהאדם מקשיב לשירים של הרוח, הוא נע גבוה יותר ויותר ברוח.

הזמיר מלמד את האדם שיוכל להשתמש בשירים כדי לעבור דרך הפחד בחיים, בסביבתו ועם אויביו. הזמיר שר בלילה כשחשוך. לילה תמיד קשור לסכנה בגלל החושך. כשהוא שר בלילה הוא מפחיד את האויבים והוא מבריח פחד בזמן שהוא שר. שירי המלחמה נועדו לתת רוח חזקה שיכולה לחזק את הלב וגורמת לצבור כוח. האדם זקוק לרוח הזמיר כדי לפרוח דרך הפחד בשירה ובהאזנה לשירי מלחמה מעודדים ולשירים ומתוקים.

הראייה שלו נועדה לעבוד בצורה יעילה גם בלילה מי שיש לו את חיית הכוח זמיר פעיל בלילה יותר מאשר ביום.

הזמיר מופיע כמדריך רוח כאשר האדם צריך אנרגיה כדי לראות דברים בלתי נראים. הוא צריך מוזיקה כדי לאפשר ריפוי. כאשר האדם צריך להיות פעיל מאוד, וכשהוא צריך להתגבר על הפחד שלו. הזמיר מופיע כשצריך להיות יציב רגשית. כאשר האדם מרגיש פגוע ומיואש. כאשר הוא צריך להישאר פעיל גם בלילה.

דילוג לתוכן