קלפי חיות - ינשוף

קלפי חיות ינשוף

הינשוף מסמל את החוכמה ואת הידע האינטואיטיבי. אם יש לאדם את הינשוף כטוטם או כחיית כוח, סביר להניח שיש לו את היכולת לראות את מה שבדרך כלל מוסתר. כאשר רוח החיה הזו מנחה אותו, הוא יכול לראות את המציאות האמיתית, מעבר לאשליה והונאה. הינשוף מאפשר לאדם לחקור את הלא נודע ואת קסם החיים.

הינשוף מסמל חוכמה, אינטואיציה, יכולת לראות את מה שאחרים לא רואים, הוא מביא שינוי, יכולת לראות מעבר להונאה, אשליות ומסכות. הינשוף הוא מדריך רוחני המאפשר הבחנה וקבלת יסודות מוצקים להחלטות מבוססות בזמנים מבלבלים. 

אם לאדם ינשוף כטוטם או כחיית רוח, הוא אוהב לחקור את הלא נודע. מסתרי החיים הם תחום עניין המרתק אותו. כאשר הינשוף מנחה את דרכו, קיימת הערכה לקסמי החיים. ינשוף מעודד הקשבה וראיית הסימנים הקטנים שהיקום שולח. הינשוף הוא מדריך לחשיפת הפוטנציאל והיכולות הנסתרות של האדם, לגילוי האינטואיציה שלו.

שעות הלילה הן זמן מיוחד ליצירתיות של האדם, עליו לקחת את הזמן ולמקד את האנרגיה היצירתית שלו. חיית רוח ינשוף מסמלת מוות אך אפשר לראותו כמוות סמלי, מעבר בחיים, שינויים חשובים המתרחשים או עומדים להתרחש. רוחות של שינוי, ויתור על הרגלים ישנים.

ינשוף הוא חיה המזוהה עם המוות במסורת האצטקית. יש משמעות דומה במסורת הקלטית. במסורות הודיות, הינשוף נקרא נשר הלילה ויש לו קשר מיוחד לירח.

דילוג לתוכן