קלפי חיות - אַרְיֵה

כוח ושאפתנות

האַרְיֵה משמש באופן אוניברסלי כסמל לכוח. לא לשווא הוא נקרא מלך הג'ונגל, מלך החיות. רוח האַרְיֵה מסמלת אומץ שאין שני לו. קבלת מדריך רוח זה לחייו של האדם פירושה שיקבל את הכוח ואת האומץ הדרושים לו להתמודד ולהתגבר על מכשולים בחייו.

חיית רוח זו מתעוררת בחייו של האדם כשהוא מתקשה לשלוט במצב. האַרְיֵה נותן לו כוח אישי ייחודי לדחוף קדימה את עצמו בחיים. האַרְיֵה אינו עוסק בכוח ובהפחדות, כשיש לאדם את הרוח האַרְיֵה בחייו, הוא מייצג מנהיגות אמיתית. שאגת האַרְיֵה מביעה הצהרה נועזת, היא מסמלת את יכולתו להוביל אחרים ולהשפיע עליהם באופן חיובי.

רוח האַרְיֵה עשויה להיכנס לחייו של האדם כאשר הוא עומד בפני רגע של חולשה, והיא באה לחזק אותו. האַרְיֵה קורא לו להתקדם באומץ ובנחישות, ולהתמודד עם השפעות חיצוניות. אם כוח כלשהו רוצה לשלוט באדם, יש לו את היכולת להדוף אותו. כוח חיצוני יכול להיות בדמות בוס משתלט או שותף חסר מצפון, מורה קשה או יריב עסקי. לא משנה מה המקרה, רוח האַרְיֵה נותן את הטון ואז ההשפעות של הכוח החיצוני יורדות. רוח האַרְיֵה מאפשר למתן את הדחפים התוקפניים ולשלוט במזג, כך האדם יכול להקשיב בלי לחוש את הדחף להכות בחזרה.

רוח האַרְיֵה מאפשרת לאדם לשלוט ביחסים אישיים ומקצועיים, וכאשר רוח האַרְיֵה מצויה בו הוא האסרטיבי, אמיץ, ובעל נוכחות חזקה, ביטחון עצמי וכוח ייחודיים. האדם הוא התגלמות האנרגיה הגברית והעוצמה. יש בו האכזריות והיופי של מלך החיות, שתי תכונות שמעניקות לו נוכחות.

משמעות רוח האַרְיֵה בחייו של האדם היא שיש לו היכולת לשלוט בגורלו, ככזה אל לו לחשוש להפוך את חלומותיו למציאות. יש לאדם את הסמכות לבחור את המאבקים שלו בלי לפגוע בחפים מפשע. על האדם לחפש דרכים להשליט את סמכותו באופן חיובי.

בזמן שהאַרְיֵה מגיע ושואג בחיים יש לו חשיבות רבה, הוא מסמל את צורך האדם ליצור את האיזון הנכון בחייו, להיזהר לא להגזים, לשמור על הרוח, על הגוף ועל הנפש. רוח האַרְיֵה מאפשרת לאדם להביא שינויים חיוביים בחיי המשפחה והחברים. עליו להשתמש בכוח כדי ליצור השראה בחייהם של אלה שהוא פוגש.

רוח האַרְיֵה היא סמל של צדק וגבורה, עדינות ועוצמה, לאדם שהרוח נמצאת בו יש נטייה טבעית לטפל בחלשים ובפגיעים, ולכן אנשים מכירים בו כמנהיג וכמגן.

האַרְיֵה הוא סמל להתגברות על אתגרים, סמל לכוח, לאומץ ולסמכות גולמית. בבוא רוח האַרְיֵה לחיי האדם משמע שעליו לקחת את החזית במנהיגות. לשם כך עליו ללמוד לרתום את הפחד, הכעסים והרגשות הפרועים שלו למקום של עוצמה.