קלפי חיות - אריה

קלפי חיות אריה

האריה משמש באופן אוניברסלי כסמל לכוח. הוא לא נקרא מלך הג'ונגל לחינם. חיית רוח האריה מסמל אומץ שאין שני לו. קבלת מדריך רוח זה לחייו של האדם פירושה שיקבל את הכוח הדרוש לו להתמודד ולהתגבר על מכשולים בחייו. 

חיית רוח זו מתעוררת בחייו של האדם כשיש לו מצב שקשה לו לשלוט בו. האריה נותן לו כוח אישי ייחודי לדחוף קדימה את עצמו בחיים. אף על פי כן, האריה אינו עוסק בכוח ובהפחדות. כשיש לאדם את הטוטם הזה בחייו, הוא מייצג מנהיגות אמיתית. שאגת האריה מביעה הצהרה נועזת. היא מסמלת את היכולת שלו להוביל אחרים, ולהשפיע עליהם באופן חיובי.

חיית רוח האריה עשויה להיכנס לחייו של האדם כאשר הוא עומד בפני רגע של חולשה. הטוטם הזה בא לחזק אותו. האריה קורא לו להתקדם באומץ ובנחישות. להתמודד עם השפעות חיצוניות. אם כוח כלשהו רוצה לשלוט באדם, יש לו סמכות להדוף אותו. כוח חיצוני כזה יכול להיות בדמות בוס משתלט או שותף חסר מצפון. זה יכול לייצג גם מורה קשה או יריב עסקי. לא משנה מה המקרה, טוטם האריה נותן את הטון ואז ההשפעות של המקרה יורדות. טוטם האריה מאפשר למתן את הדחפים התוקפניים ולשלוט במזג. כך האדם יכול להקשיב בלי לחוש את הדחף להכות בחזרה.

כשהאדם קם כולם שמים לב. טוטם האריה מאפשר לו לשלוט ביחסים אישיים ומקצועיים. האסרטיביות, האומץ, הביטחון העצמי והכוח שלו ייחודיים. האדם הוא התגלמות הגבריות והעוצמה. יש בו את האכזריות ואת היופי של מלך הג'ונגל. שתי התכונות הללו מעניקות לו נוכחות.

משמעות רוח האריה בחייו של האדם פירושה שיש לו את היכולת לשלוט בגורלו. ככזה, אל לו לפחד להפוך את חלומותיו למציאות. יש לאדם את הסמכות לבחור את הקרבות שלו, בלי לפגוע בחפים מפשע. על האדם לחפש דרכים להשליט את סמכותו באופן חיובי.

כאשר האריה מגיע ושואג בחיים, יש לו חשיבות רבה. הוא מסמל שהאדם צריך ליצור את האיזון הנכון בחייו. להיזהר לא להגזים. לשמור על הרוח, הגוף והנפש. סמל האריה מאפשר להביא שינויים חיוביים בחיי המשפחה והחברים. עליו לשתמש בכוח כדי ליצור השראה בחייהם של אלה שהוא פוגש.

לאריה יש נטייה טבעית לטפל בחלשים ובפגיעים. מסיבה זו, אנשים מכירים בו כמנהיג וכמגן. הוא משקיע מאמצים ניכרים באימון הגורים.

מדריך רוח האריה היא סמל של צדק ושל גבורה. מייצג עדינות ועוצמה.

מלך הג'ונגל הוא סמל להתגברות על אתגרים. הוא מסמל כוח, אומץ וסמכות גולמית. חיית רוח זו בחייו של האדם פירושה שעליו לקחת את החזית במנהיגות. לשם כך עליו ללמוד לרתום את הפחד, הכעסים והרגשות הפרועים שלו למקום של העוצמה.

דילוג לתוכן