קלפי חיות - דג

קלפי חיות דג

המים הם יסוד המסתורין והיצירתיות. חיית רוח הדג ממלאת תפקיד חשוב בתת המודע של האדם. הדג עוזר לו לקבל החלטות שמשפיעות על חייו בצורה חיובית. מדריך רוח הדג עוזר לחפור מתחת לפני השטח כדי לגלות ידע שבדרך כלל לא נראה. דג הוא סמל למה שמעורפל בחייו של האדם.

דג מסמל פוריות ונשיות הוא מאפשר ליהנות משגשוג, משפע וממזל טוב. נוכחות הדג מייצגת ישועה. יש לאדם את הכוח להציל את עצמו, ואת הקהילה שלו כאשר היא נתונה בסכנה. אנשים יודעים שהם יכולים לסמוך על האדם שיעזור להם בשעות הצורך שלהם.

הדג הוא סימן לכוחות המעניקים חיים. הדג נערץ כמקור הבריאות. נוכחות הדג בחייו של האדם מייצגת השראה, חוכמה אין-סופית וכוח הנבואה. מאפשרת ליצור אחדות בקהילה.

כשחיית רוח הדג נכנסת לחיים, היא נושאת מסר של תקווה לעתיד. הוא בא להעיר את המוח המודע להתמודד עם האתגרים בחיים. כדי להשיג זאת, מדריך רוח הדג לוקח את האדם למסע של חשבון נפש. כאשר טוטם זה עולה על האדם להתמודד עם החלטות חשובות ובמהירות.

מעודד את האדם להפסיק להתעכב על טעויות מהעבר, להרפות ולעשות את מה שצריך לעשות היום למחר טוב יותר. טוטם הדג פותח את עיניו של האדם לעובדה שהוא לא יכול לשנות את העבר שלו. הוא לא צריך לחיות באשמה ובחרטה.

חיית רוח הדג מכניסה את העוצמה של מעמקי האוקיאנוס לחייו של האדם. לאדם שלו מדריך רוח הדג יש כוחות נפשיים גדולים הדג מעצים אותו. האדם מסוגל לצלול עמוק לעומק שלו. שם, עמוק בתוכו, טמון הכוח לשנות דברים בחייו לטובה.

טוטם זה מביא את כוחות הריפוי הרגשי מאפשר לנהל חיים מאוזנים והרמוניים. הדג ידריך בעדינות את האדם עד שהוא ימצא את האיזון שלו. כאשר טוטם רוח הדג נכנס לחיים, הוא פותח את עיני רוחו של האדם לחוסר התוחלת בלחימה נגד הזרם כמה חשוב לשים בצד את האגו והגאווה. הוא נותן חלופה בת קיימא שהאדם יוכל להשתמש בה כדי לבצע את הדברים.

כשחיית רוח הדג נכנסת לחייו של האדם, היא מביאה שגשוג ועושר. את הכוח להישאר רגוע, ללא קשר לסופות ולסערות. האדם יודע מתי ללחוץ ולדחוף ומתי לסגת. מבהיר שלמילים יש את הכוח לרפא. הדג שרואה גם במים מלוכלכים יש לו את הכוח לראות תקווה גם בתקופות קשות מאוד.

כאשר מדריך רוח הדג נכנס לחיים, האדם נקרא להיות עצמאי. אך עם זאת, עליו למלא את תפקידו בקהילה.

דילוג לתוכן