קלפי חיות - צב

קלפי חיות צב

הצב מעביר מסר לאדם שאיטיות ויציבות מנצחות במירוץ. חשוב לשים לב לפרטים הקטנים בפרויקט הנוכחי. לא להתפתות לדלג על שלבים או לבצע קיצורי דרך. לסמוך על התהליך ולהישאר ברגע הזה. כשצב מופיע בחייו של האדם עליו לקרקע את עצמו ואת האנרגיה שלו לאדמה. זו דרך להשאר מוגן ומרוכז בהווה.

הצב מייצג מצב שבו האדם עומד לקבל תגמול בדרך כלשהי. הוא מופיע כאשר חדשות טובות מגיעות. אם האדם חלק מקבוצה, הקבוצה תגיע ליעד שלה. דברים עומדים לקרות, זו תקופה של ריפוי, התקדמות במערכות יחסים, וקבלת תגמולים עבור המאמצים.

חשוב לאזן את היצירתיות ואת הפרקטיות. צריך לתכנן בזהירות ולהיות סבלני. אזהרה שהאדם מסתמך על מעט מהפוטנציאל שלו ושעליו להרחיב את היריעה ולהוציא מעצמו יכולות נוספות. משמעות הצב מנחה להתקרב לדברים בזהירות לבחון את הדרך בה האדם מתקשר עם עצמו ועם סביבתו. כמו כן הצב מתריע כי הזדמנות ניצבת בפני האדם, ותדרש תגובה מהירה.

הצב מופיע בחייו של האדם לאחר שעבר שינויים, והתמודד עם הרבה עומס בחיים. הצב מייצג זמן שבו המאמץ משתלם. שפע וצמיחה אינם מגיעים בן לילה. חשוב ללמוד את שיעורי החיים. הצב מצביע על כך שמזל טוב והתפתחויות חיוביות בדרך.

צב מייצג מצבים בהם על האדם להגן על עצמו מפני דרמות של אנשים אחרים, להציב גבולות. כדי שהמטרות שלו לא יפגעו. חשוב לשים לב לאינטואיציה, לקבל הדרכה רוחנית ולהקשיב לרמזים של היקום. האדם אינו לבד עליו לבקש עזרה אם הוא מרגיש שהוא זקוק לה.

אדם שלו טוטם צב יש כישורי ניווט, הוא מוצא את דרכו. הוא נוטה לסגת אל תוך ביתו אם הוא מוצא את עצמו במצב לא נוח או במצב מאיים. קיימת באדם הבנה וחמלה כלפי כוכב הלכת וכל תושביו. יש לו קשר חזק לביתו והוא תמיד יחזור אליו. אדם זה נע בקצב שלו ולוקח את זמנו בעת קבלת החלטות. הוא יודע להקשיב.

אדם צבעוני ויצירתי עובד טוב בקבוצות מבין את החשיבות של העיתוי בחיים, ונראה שהוא תמיד נמצא במקום הנכון בזמן הנכון כדי למצוא את הזדמנות. הוא נחוש ועקשן.

אדם שמשתף פעולה, גמיש ויצירתי. הוא סומך על חושיו. חווה, הצלחה והישגים בכל התחייבויותיו. מגיע ליעדים שלו וחי חיים נינוחים וללא מתח. יודע להגן על עצמו. נוטה להתייחס לדברים חדשים בזהירות.

אדם שלו טוטם צב הוא חכם, ואוהב לחלוק את החוכמה שלו. סבלני ומשתף פעולה כאשר הוא מתמודד עם אתגרים. אדם צנוע, יציב, מיטיב, מקורקע ועושה את דרכו בחיים באטיות ובשיטתיות. הוא מגן על עצמו. יודע להקשיב למחשבות של אנשים אחרים ולקרוא אותם כך הוא יכול להבחין באופיים האמיתי ובכוונותיהם של הסובבים אותו.

הצב הוא תזכורת שצריך לקחת סיכונים כדי להתקדם בחיים. להתעמת עם הדברים שמפריעים. מסמל התמדה, נחישות ואריכות ימים.

דילוג לתוכן