קלפי חיות - חֲסִידָה

התחדשות

לחֲסִידָה בטבע אין תקשורת קולית, התקשורת שלה היא באמצעות ריקוד, מחוות גוף ומחיאות כנפיים, לכן כשרוח החֲסִידָה מופיעה בחיי האדם הוא יהיה קשוב לסמלים, חלומותיו יקבלו משמעות רבה וחזיונותיו יהיו מלאי חַיּוּת. בטבע החֲסִידָה מחפשת מזון במים ומשתכשכת בבוץ,  ובמקביל במציאות אלו יסמלו את מאבקו של האדם להזנה רוחנית, למצבים מאתגרים שמובילים להבנה רוחנית גבוהה.

רוח החֲסִידָה מסמלת טוהר והתחדשות בחייו של האדם, סמל רב עוצמה לחיים חדשים וללידה מחדש, להתחלות רוחניות חדשות. רוח החֲסִידָה מעצימה את נשמתו של האדם, מקשרת אותו לרובד הילדי שבו ומאפשרת לו לעבור תהליך של טיהור עצמי תוך כדי חיפוש אחר דרכו הרוחנית.

רוח החֲסִידָה מייצגת אימהות ואהבת אם, היא סמל רב לעוצמה להגנה, מזל טוב וחיים ארוכים. היא מעודדת את האדם להתבונן בחייו ולרכוש תובנות רגשיות חזקות, מעצימה אותו ומאפשרת לו לאתר הזדמנויות שחוצות את דרכו. אדם בעל רוח החֲסִידָה מסוגל לצעוד בדרך שבחר לעצמו, הוא לא נתון לגחמות של עמיתיו ומצליח בכמה חזיתות. אדם בעל רוח החֲסִידָה שצועד בדרך אשר אינה הולמת את המשימה ימצא דרך עוקפת כדי להצליח. מציאת דרכים אלטרנטיבות מאפיינת בעל רוח חֲסִידָה, הוא דינמי ובולט בזכות הייחודיות שלו, יודע לנצל הזדמנויות. אדם זה הוא לוחם, מבין שהוא צריך להמשיך ולהתקדם בכל האתגרים שבהם נתקל.

רוח החֲסִידָה המופיעה בחיי אדם היא מעבירה לו מסר שיש חשיבות בחשיבה טקטית, שעצמאות ושהצלחה חשובות. הרוח מלמדת את האדם להתעמק בתת המודע שלו ולהיות נועז.