קלפי חיות - דרור

קלפי חיות דרור

כאשר חיית רוח הדרור עושה את דרכה לחייו של האדם, מומלץ לו לסמוך על האנשים הקרובים אליו. פירוש הדבר שהוא לא צריך להסס כשהוא זקוק לעזרה.

דרור מראה את כוחו באמצעות מספרו הרב, באמצעות מעורבות קהילתית. ההגנה שלו באה ממספרו הרב מהיותו חלק מלהקה. הוא מאמין בעבודה קבוצתית. כשלאדם מדריך רוח זה, הוא לומד להיות שחקן קבוצה אמיתי שתורם להשגת המטרה המשותפת.

המשמעות העיקרית של טוטם הדרור היא זהירות ולא להשאיר דבר ליד המקרה. הוא מהווה אזהרה להישאר בכוננות גבוהה. זו ציפור חרוצה שמביא לחייו של האדם את המשמעות של עבודה קשה. הוא ישקיע את זמנו בבניית קינים, בהאכלת גוזלים ובאיסוף אוכל.

אדם שלו חיית רוח דרור מאורגן מאוד, נמנע מדחיית משימות, הוא עירני, פרודוקטיבי וחרוץ. מדריך רוח זה נותן לאדם את כוח היצירתיות. הוא מעורר אותו להשתמש בכושר המצאה במהלך בחינת פיתרון בעיות.

הדרור שורד למרות גודלו הקטן. כחיית טוטם על האדם לשים לב לנושאים של הערכה עצמית נמוכה . עליו להרגיש ראוי ולהתמודד עם העולם בגאווה ובכבוד. האדם מסוגל לבטא יצירתיות, כישרון ואינטליגנציה. הדרור נכנס לחייו כדי להזכיר לו להיות מאושר. הוא מביא לחייו שמחה, ידידותיות וחמלה.

הדרור מגביר את כבודו וביטחונו העצמי של האדם הוא זוכה לאהוב את עצמו ואת אחרים.

דילוג לתוכן