קלפי חיות - בת יענה

קלפי חיות בת יענה

היען מייצגת את הצורך לנקות את ה"בית", זה יכול להיות הבית הפיזי שבו האדם גר, או שהכוונה לנקות את הרגשות של האדם, ואת הגוף הפיזי שלו. משמעות היען מביאה את האדם לנקות את מה שכבר לא מועיל עבורו כדי שיוכל לשחרר אותו. חיה רוחנית זו מלמדת כי יש לשחרר כל דבר בין שפיזי ובין שרגשי או שרוחני שכבר אינו משרת את האדם.

הסמליות של היען מעודדת את האדם להשתמש בידע הרוחני שלו ולשלב אותו בחיי המעשה היום-יומיים שלו. היען מסמלת שזה הזמן להגן על האנרגיה שלו מפני היצמדות נפשית מזיקה של אחרים. על האדם להקפיד להגן על עצמו נגד כוחות שליליים אלה על ידי ניקיון עצמי. 

אדם עם טוטם היען יודע מתי לעמוד זקוף ולהיראות. אך הוא גם יודע מתי להנמיך את עצמו ולהיות בלתי נראה. טוטם היען שייך לאדם שיכול להתחבר לתחום הרוח בלי ללכת בו לאיבוד. הוא אדם יציב לעתים נדירות הוא עצבני אדם שיודע להשאר מקורקע.

אדם שלו טוטם היען לא אוהב מחלוקות וריבים. בשל הקושי בהצבת גבולות הדרושים כדי להגן על עצמו הוא לא אוהב התחלות חדשות. הוא אוהב שיהיו הרבה אנשים סביבו.

כשטוטם היען מופיע, זה יכול לרמז שהאדם לא מתמודד עם המציאות. שהוא חי בהכחשה. יש משהו בחיים שהוא לא מוכן לקבל. עליו לוודא שיש לו מבט רחב על המתרחש סביבו כרגע. יש אמת אישית שהוא לא מקבל. טוטם היען מסמל אמת וצדק חוסר שיפוטיות. מסמל לידה מחדש, סִיוּעַ, הימנעות, הַכחָשָׁה, מגורים משותפים, גירוש שדים, פַּחַד, צֶדֶק, אמת רוחנית.

דילוג לתוכן