קלפי חיות - תן

קלפי חיות תוכי

התן מסמל תושיה, חשיבה מחוץ לקופסה, יעילות וערמוניות. בהופעת רוח התן בחייו של האדם הוא רודף אחר חלומותיו גם עם אתגרים מופיעים בדרך, הוא לא מפחד לקחת סיכונים.

הסמליות של תן מייצגת תושייה, חשיבה מחוץ לקופסה, יעילות, המצאת ופיתוח רעיונות חדשים, מאפשרת לאדם לדמיין את הדרך להשגת מטרותיו ורצונותיו, מסתורי. משמעות התן היא להיכנס למשחק החיים כאשר ההזדמנויות מופיעות. 

התן הוא סמל להתבודדות. זה הזמן לבילוי זמן עם העצמי, לבד הדבר יסייע בהגברת הפרודוקטיביות ויעזור למצוא פתרונות לבעיות כשחיה רוחנית זו מופיעה בחייו של האדם עליו להיות חסרי פחד מול מצוקה.לא לאפשר לאתגרים לעצור את האדם ולהרתיע אותו מלרדוף אחר חלומותיו. התן קורא לאדם להיות נאמן לבת הזוג שלו.

אדם שלו חיית רוח התן הוא חכם, לא מפחד לקחת סיכונים ומצטיין בקריירה שבחר. אדם זה חרוץ ואינו סומך על אחרים שיפתורו לו את בעיותיו. יש לו קשרים חזקים ונלהבים עם האנשים בחייו. הוא נאמן ולא ינטוש את חבריו או את משפחתו בעת צרה. 

אדם שלו חיית כוח זו הוא בעל תושייה ומתמיד למרות הקשיים וההתנגדות העזה שהוא חווה, הוא לא מפסיק לחיות את חייו ולעבוד למימוש מטרותיו. הוא יצירתי, בעל דימיון, דינמי וטקטי. לאדם נטייה לערמומיות.

התן מסמל תקופות קשות שבהן הדברים משתנים באופן דרסטי. על האדם להסתגל לכל אתגרי החיים ולהבין שהזדמנויות חדשות עומדות בפתח ועליו לנצל אותן במהירות.

לוגו גדול
דילוג לתוכן