קלפי חיות - תַּן

תיאור הקלף

אדם בעל רוח התַּן הוא חכם, חרוץ ומצטיין בקריירה שבחר. אינו סומך על אחרים בפתרון בעיותיו ואינו פוחד לקחת סיכונים. ומצטיין בקריירה שבחר. אדם זה חרוץ ואינו סומך על אחרים שיפתרו את בעיותיו. רוח התַּן המצויה באדם הופכת אותו לחסר פחד מול מצוקה, הוא לא מאפשר לאתגרים להרתיע אותו מלרדוף אחר חלומותיו. אלא להפך, הוא ייכנס למשחק החיים כאשר ההזדמנויות נקרות בפניו.

רוח התַּן מסמלת התבודדות; אדם בעל רוח התַּן ימצא פתרונות לבעיות כאשר יפעל לבדו, יועילותו תגבר בעת שיעבוד לבד. עם זאת יש לו קשרים חזקים ונלהבים עם הסובבים אותו, הוא נאמן לחבריו ולא ינטוש אותם ואת משפחתו בעת צרה. 

רוח התַּן מייצגת תושייה, חשיבה מחוץ לקופסה, יעילות, המצאת רעיונות חדשים ופיתוחם, והאדם שרוח זו מצויה בו אינו מפסיק לחיות ולממש את מטרותיו למרות הקשיים וההתנגדות שהוא חווה. הרוח מקנה לאדם יצירתיות, דימיון, דינמיות וטקטיות המאפשרות לו לדמיין את הדרך שבה יצליח להשיג את מטרותיו. בעל רוח התַּן מסתורי ונוטה לערמומיות.

רוח התַּן תופיע בחיי אדם בתקופה קשה שבה דברים משתנים באופן קיצוני, ועל האדם להסתגל לכל מצבים המאתגרים ולהבין שהזדמנויות חדשות עומדות בפתח וראוי שינצל אותַּן במהירות.