קלפי חיות - עגור

קלפי חיות עגור

העגור מייצג כוח נשי, אלמוות, חוכמה, רוח חופשית ואריכות ימים. העגור נאמן לבן הזוג שלו וריקודי החיזור מהווים השראה באמנות לרקדנים וכוריאוגרפים.

במצרים העגור סימל שגשוג. אריסטו קשר את העגור לעירנות. במיתולוגיה ההינדית, עגור מסמל תזמון לא נעים וסימנים שליליים ואף רמייה והולכת שולל. בסין העגור הוא סמל לשגשוג ואף נחשב לשליח האלים, הוא אות לעושר, אריכות ימים, בריאות טובה ושגשוג הוא נקשר למוזיקה ולמחול. בתרבויות אירופה העגור מסמל עליבות ורצון רע. במסורת האינדיאנית סגדו לעגור שסמל אריכות ימים, חוכמה ואלמוות. זוג עגורים מסמל מזל טוב ואהבה אמיתית. הילידים קיבלו את סודות האלפבית מהעגור. בקרב עמים אפריקאים, העגור מופיע כייצוג של שפה ומחשבה, בגלל עמידתו המהורהרת. לובן נוצות העגור מסמל טוהר ובתולין.

קבוצות של שלושה עגורים מייצגות את הכוח הנשי. עגור הוא ציפור ביישנית הוא חוקר את הסביבה. החן שלו במעופו בשמים מסמל את החסד של האלוהי ואת החיפוש אחר ידע.

המסר של העגור הוא לרקוד בחיים להנות מיופי הסביבה. הוא קולני ולכן מייצגים אדם שהוא קולני. הוא אוהב את הלהקה שלו וכך גם האדם. העגור פירושו להגן על המשפחה ולהישאר איתה. עגור מביא איזון ויופי רצון לחקור את העצמי, תקשורת. מסר של רכות, חסד, התבוננות והשתקפות בחוכמה פנימית. חיפוש אחר המדריכים האלוהיים. העגור מסמלת מלכותיות, כריזמה וראיית הנולד הוא האויב הטבעי של השטן.

חיית רוח העגור מסמלת אריכות ימים, מיקוד, משמעת ועירנות, יציאה למסע. החיים הם ריקוד נצחי, לא לדאוג ולזרום בחיים. הוא מביא עימו מדיטציה וחקר של המורשת העצמית וגלגולים קודמים. העגור מסמל סמכות עצמית, כבוד, אינדיבידואליות, חסד וסבלנות.

האדם לא בוחר את חיית הטוטם שלו היא בוחרת בו, אם חיית טוטם עגור הופיעה בחייו, על האדם להבין שהוא מבורך. כמו טוטם העגור, האדם חינני, יפה וטהור. תנועה וריקוד חשובים לו ובאים באופן טבעי. קיים צורך לבצע שינויים דרסטיים בקריירה או בחיים, ולדאוג למשפחה ולהיות שם בשבילה.

העגור מביא מסרים של תת המודע של עומקיו הנסתרים ושל האלוהי. ציפור של מדריכי הרוח והמלאכים, חסד אלוהי זורם דרכו והוא יהיה עם האדם בדרכו בזמן שהוא מחפש ידע. ציפור תקשורתית וכך גם האדם. על האדם להסתכל על הבית והסביבה ולעשות שינויים שמעצימים אותו, משפרים אותו ועוזרים לו לצמוח.

העגור דואג לגוזלים שלו הוא הורה נהדר. הוא מסור, נאמן וצנוע. העגור נוטה לעמוד על רגל אחת ולכן מסמל סבלנות, מדיטציה, התבוננות וערנות.

דילוג לתוכן