קלפי חיות - חגב

קלפי חיות חגב

הסמליות של חגב מאפשרת לאדם "לקחת קפיצת דרך" של אמונה. משמעותו של חגב שעל האדם לעשות זאת גם אם לא יודע את תוצאת הקפיצה. אותה קפיצת נחשון היא דבר שהאדם נמנע מלעשות והיא חלק משינוי כיוון רחב היקף. שינוי זה יכול להיות התאמה בזוגיות, התקדמות בקריירה או שינוי פנימי. סמליות החגב פירושה שיש באדם את החוכמה שהוא צריך. ברגע זה בהווה, האדם יכול לעבור את כל המכשולים בצורה יעילה. עם חיה רוחנית זו, לרוב, כל התוצאות האפשריות יהיו חיוביות.

אדם עם טוטם החגב הוא הוגה, חדשני, חי בקדמה, לעתים נדירות מפספס הזדמנות להתקדם. הוא תמיד מצליח בכל מיזם שהוא מבצע. אדם עם חיית רוח זו יודע להשתמש באינסטינקטים שלו כדי לתפוס את הרגע המדויק שיעניק לו את התועלת המשמעותית ביותר. הוא אדם מיטיב ואוהב לתת לאחרים. האדם ממעט להישאר במקום אחד זמן רב, הוא תמיד מחפש אחר ההזדמנויות הטובות ביותר להתקדם.

כשחגב מופיע בחייו של האדם הוא מבטא את הקושי לקבל החלטות. את הצורך להסתפק במשימה אחת בזמן הנתון. החגב מסמל חופש, עצמאות והארה, שפע, הֶשֵׂג, קריירה, אתגרים, אומץ, יְצִירָתִיוּת, תְעוּזָה, פוריות, חשיבה קדימה, בריאות טובה, סימן טוב, אושר, קול פנימי, תובנה, אינטואיציה, קארמה, מזנק מעל מכשולים, קפיצות אמונה, אֲרִיכוּת יָמִים, שָׁלִיחַ, מוֹטִיבָצִיָה, מתקדם, קפיצות חדשות קדימה, אוֹפּטִימִיוּת, סבלנות, שָׁקֶט, תוּשִׁיָה, לוקח סיכונים, תוסס, עוֹשֶׁר.

דילוג לתוכן