קלפי חיות - דיה

קלפי חיות דיה

רוצה לחדד את המודעות שלך? רוצה למפות את עתידך?  דיה, בתור חיית כוח עוזרת לאדם להשתמש במיומנויות נפשיות, תוך מתן בהירות נפשית לתכנון אסטרטגי. דיה יכולה לחנך, להאיר ולעודד.

הדיה מהירה, נשלטת כי ניתן לאלף אותה לצייד, ציידת סבלנית וצופה נלהבת. היא צופה בעודה מרחפת באוויר, לוקחת את הזמן להחליט על המהלך הבא שלה לא פעולת בצורה אקראית. אחד השיעורים של הדיה הוא ליישם שנינות ורגישות לפני ביצוע מהלך.

אלמנט האוויר ממלא תפקיד מכריע במשמעותה של הדיה והשאלה שהיא שואלת את האדם. איזה מסר קורא כשהוא מועבר בידי הרוח?

הדיה מסמלת מסירות, מונוגמיה ויציבות. ההתבוננות וראיית הדברים מנקודת מבט גבוהה. סמל להורות מסורה ויוצאת דופן ולפעילות קהילתית.

כאשר דיה נכנסת לחיים כחיית רוח, היא משמשת כמסר לבחור בזהירות את המטרות והמאמצים מאחר שלא משתמשת באנרגיה בלי מחשבה מוקדמת. זה הזמן ללימוד את אומנות השימור העצמי, את הסבלנות ואת המיינדפולנס. חשוב לשמוע לקול הפנימי.

להשתמש בתעוזה באיזון, באיפוק ובכוח שמונחה באסטרטגיה. מבחינה רוחנית, קיימת באדם הידיעה שיש הרבה יותר בעולם ממה שנראה לעין, הדיה עוזרת בתיקשור ובראיה פנימית. היא מציעה הזדמנות לחקור את שיעורי החיים הקודמים, וכך האדם יוכל להבחין טוב יותר במעגל הקארמתי שלו. הדיה עוזרת לפתוח חסימות שמונעות לגלות סודות הטמונים עמוק בתוך הנשמה.

אדם שלו חיית טוטם של דיה חושב כל כך מהר שקשה לעמוד בקצב שלו. הוא חינני, זריז ומתמקד בתכנון כל צעד בדרך להשגת מטרותיו. הוא סבלני עם עצמו ועם אחרים. דיפלומטיה ואסטרטגיות תכנון הן טבעיות בעינייו. האדם אוהב את החלק ההגיוני באישיותו.

האדם מסוגל לראות את התמונה הגדולה. יש לו נטייה לנסות להבין את תעלומות החיים. הדיה מספקת דחיפה של אומץ ושל ביטחון עצמי. כחיית כוח, היא התמיכה המושלמת כאשר האדם רוצה לקחת כיוון חדש בחיים.

דילוג לתוכן