קלפי חיות - נשר

קלפי חיות נשר

הנשר הוא שליח מעורר השראה. יש לו את היכולת להמריא לגבהים. הוא מביא שיעורים של התבוננות מדוקדקת ביותר בפרטי פרטים, זה הזמן להסתכל פנימה בעין זהירה וחדה. האדם צריך להרשות לליבו להדריך אותו, והזדמנויות שלא חלם שהן אפשריות יציגו את עצמן בזמן לא צפוי. מי שמונחה על ידי חיית רוח הנשר מחובר לאדמה ולשמיים כאחד. אדם שהנשר מנחה אותו גמיש ובהרמוניה מוחלטת עם ההיבטים הרוחניים של חייו. בלי לפחד מהלא נודע, מחפש את אתגרי החיים ומקבל אותם באומץ, בנחישות ובביטחון בלתי מעורערים.

כחיית כוח, הנשר נקשר לרוב לחוכמה ולחופש, לאינטואיציה, ליְצִירָתִיוּת, לכוח, לאומץ, לתקווה, לכּוֹשֵׁר הִתאוֹשְׁשׁוּת, למַרפֵּא, לחָזוֹן ולכוח מיני.

שבטים אינדיאנים קישרו את הנשר עם חזון, עם חוכמה ועם כוח, לקיחת אחריות על מעשיו, ריפוי הטבע וכבוד לאימא אדמה. תרבויות כמו האצטקים, השומרים, החיטים, הרומאים, המצרים קבעו כי הנשר הוא סמל לישועה ולתקווה.

הנשר כטורף עוזר לשמור על בריאות ואיזון הטבע. הוא לוכד את החלשים והחולים, מה שמסייע במניעת התפשטות המחלות. תרבויות עתיקות ראו בנשר תפקיד מרפא.

תהליך ההזדווגות הטקסי של הנשר בו הוא "רוקד" בשמים נקשר לסכנה, להתרגשות, לכוח האנרגיה המינית ולשמחה. אם חיית הרוח של הנשר מביאה לאדם מסר של מיניות, ייתכן שהיא אומרת לו להיפתח לחוויות מיניות חדשות, לריגושים ולגבהים חדשים של הנאה.

הנשר מביא איתו קריאה להתבוננות פנימית ולבחינה עצמית. להקשיב לקול הפנימי ולאינטואיציה. קיימת באדם היכולת להתעלות מעל מצבו, לראות במבט רחב את נסיבות חייו, לאפשר לתודעה הגבוהה להנחות אותו. הנשר יכול לשקף הונאה בחייו של האדם, וקרמה לכן חשוב שלא לפגוע באחרים.

 טוטם חיית הכוח נשר מביא איתו נאמנות זוגית הוא התגלמות המחויבות ההדדית. אפשר למצוא בחיית רוח הנשר השראה והדרכה בכל מה שקשור לאהבה, לנאמנות ולהקרבה.

הופעתו של טוטם הנשר בחייו של האדם הוא סימן להשראה. הנשר כמדריך מאפשר לאדם למצוא את הביטחון ואת הכוח להגיע לגבהים שמעולם לא חשב שאפשרי לו להגיע. הנשר מסמן התחלות חדשות, זמן להתחיל.

דילוג לתוכן