קלפי חיות - גמל

קלפי חיות גמל

הגמל מסמל את דרכו של האדם בחיים. זהו סימן שהאדם עושה את הדבר הנכון. יש ערך למה שהוא מנסה להשיג כרגע, ונכון שימשיך בדרך זו במהירות. משמעותה של חיה רוחנית זו מעידה על כך שמה שהאדם עושה מוביל לשגשוג, לשפע, לאהבה ולהצלחה.

הגמל מייצג את הזמן למצוא את נווה המדבר כדי שהאדם יוכל למלא את צרכיו הפיזיים והרוחניים כאחד. המסע חיוני הן לגמל הן לאדם. האדם צריך להקדיש זמן לטיפוח עצמו. המסירות וההתמקדות שלו ביעדים מעוררת הערכה. עליו לאזן זאת עם אהבה עצמית, ועם התחייבות משפחתית.

הגמל מסמל את היכולת לנווט בין כל הקשיים. המשמעות של גמל מכוונת את האדם להקדיש זמן להתמקד בתוצאות הרצויות לו ממקום של הכרת תודה. הכיוון שעכשיו נכון עבורו יתגלה לו כשיהיה מוכן. הנחישות להגיע למטרה הרצויה צלחה. מעבר למגורים במיקום חדש נראת באופק.

אדם שיש לו טוטם גמל יודע להשתמש במשאבים שלו בצורה חסכנית. המשאבים הפנימיים שלו, מוסר העבודה, המחויבות שלו יעזרו לו בכל קושי או פורענות. לאדם עם טוטם של הרוח הגמל יש חוש הומור יבש. הוא אוהב לנסוע למקומות מרוחקים. יכול לשאת בעומסים כבדים ולהשאר יציב, יש בו מיקוד. האדם חסר פחד בתוך חיים של שינוי מתמיד, תנועה ואובדן פתאומי. הנחישות לנצח מביאה שגשוג ושפע גם לאנשים הקרובים לו. אדם שאוהב ושמח לשרת.

הגמל מסמל הישג, סְגִילוּת, רוֹגַע, מרכזיות, מְחוּיָבוּת, שימור, בלימה, נחישות, סיבולת, אֵנֶרְגִיָה, שוויון, כּוֹחַ מוּסָרִי, מטרות, הַדְרָכָה, מחזיק מעמד, עֲנָוָה, שליטה בדחפים, דלק פנימי, צֶדֶק, אֲרִיכוּת יָמִים, קֶסֶם, צִיוּת, אוֹפּטִימִיוּת, סבלנות, חִיוּבִיוּת, התקדמות, הֲגָנָה, חידוש עתודות, מילוי משאבים, סיפוק עצמי, יַצִיבוּת, כּוֹשֵׁר עֲמִידָה, כוח, רצון חזק, הישרדות, מוסר עבודה ונסיעות בעולם.

דילוג לתוכן