קלפי חיות - גָּמָל

נתיבי חיים

הגָּמָל מסמל את נתיב החיים, והוא מסמן שהאדם עושה את הדבר הנכון. יש ערך למה שהוא מנסה להשיג, ונכון שימשיך בדרך זו בנחישות. רוח הּ הגָּמָל זו מעידה על כך שעשייתו של האדם מובילה לשגשוג, שפע, אהבה והצלחה.

הגָּמָל מייצג את הזמן למציאת נווה מדבר כדי שהאדם יוכל למלא את צרכיו הפיזיים והרוחניים כאחד. התמסרותו של האדם והתמקדותו ביעדיו מעוררת הערכה, הוא צריך להקדיש זמן לטיפוח עצמו ולאזן זאת עם אהבה עצמית ועם התחייבות משפחתית.

הגָּמָל מסמל את היכולת לנווט בין כל הקשיים; רוח הגָּמָל מכוונת את האדם להקדיש זמן ולהתמקד בתוצאות הרצויות, והיא מאפשרת לו להשתמש במשאבים שלו באופן חסכני, ולכן מוסר העבודה והמחוייבות שלו יעזרו לו בכל קושי או פורענות. הכיוון הנכון עבורו יתגלה לו כשיהיה מוכן, ונחישותו להגיע למטרה תצליח.

לאדם בעל רוח גָּמָל יש חוש הומור יבש, הוא אוהב לנסוע למקומות מרוחקים, יכול לשאת בעומסים כבדים ולהישאר יציב וממוקד. האדם חסר פחד בתוך חיים של שינוי מתמיד, של תנועה ושל אובדן פתאומי. נחישותו לנצח מביאה שגשוג ושפע גם לאנשים הקרובים לו. אדם בעל רוח הגָּמָל אוהב לשמח ולשרת.

רוח הגָּמָל מסמלת הישגיות, הסְתגלות, רוֹגַע, מְחוּיָבוּת, נחישות, סיבולת, שוויון, עֲנָוָה, שליטה בדחפים, אנרגיה פנימית וחידוש עתודות, אֲרִיכוּת יָמִים, אוֹפּטִימִיוּת, סבלנות, סיפוק עצמי, יַצִיבוּת, כּוֹשֵׁר עֲמִידָה והישרדות, מוסר עבודה ונסיעות בעולם.