קלפי חיות - סִיס

עבודת צוות

הסִיס הוא 'הספורטאי המהיר' של האוויר, מופעי הראווה שלו בלהקה אינם נוגעים רק לעיסוק ביופיים הפיזי, אלא בצורך להרשים אחרים ביכולותיו. הסִיס מבלה את רוב זמנו באוויר.

אדם שרוח הסִיס מצויה בו הוא אדם בעל אישיות 'מהירה', הוא אנרגטי, מתעורר מוקדם בבוקר ונמצא תמיד בכושר. יש לו מעגל רחב של חברים בעלי אנרגיה דומה, והוא נמשך לאנשים שיכולים לעמוד בקצב החיים הפעיל שלו.

אדם שלו רוח סִיס יהיה מחובר לאוויר ולרוח, הוא לא יתייחס לגבולות האישיים, והמחשבה על בדידות מפחידה אותו. הוא לא יכול לשרוד בלי החברים והמשפחה שלו, וגם לא יודע מה לעשות בלי פעילות מתמדת, חשוב לו לחיות את החיים במלואם. עם זאת כשרוח הסִיס עוברת בדרכו של האדם נשאלת השאלה אם הוא מוכן לצאת למרחקים, האם הוא מקדיש די זמן כדי לטפל בעצמו נגד לחץ נפשי ורגשי שמצטבר בחיים.

אדם בעל רוח סִיס פועל במהירות ובזריזות בחיי היומיום, מנצל במחשבה וברגש הזדמנויות הנקרות בפניו. כשם שבטבע הסִיס יודע כיצד ומתי להצטרף לאחרים לצורך הגנה, כך גם בעל רוח הסִיס יודע להצטרף לקהילה לצורך מאמצים משותפים למימוש משימות ויעדים. השימוש שעושה אותו אדם באינטואיציה מאפשר לו לדעת לא רק מתי להתקרב אלא גם מתי לסגת כדי למנוע כישלונות. רוח הסִיס מאפשרת לאדם למחזר את משאביו למשהו חדש ומרתק.