קלפי חיות - נמלה

קלפי חיות נמלה

נמלה מביאה את הידיעה שכל הדברים הטובים מגיעים עם זמן ועם מאמץ. המסר הוא לעבוד בחריצות, לעבוד עם אחרים כדי לגבש את החלומות ולהפוך אותם למציאות. למרות גודלה הזעיר, חיית רוח זו עיקשת מאוד, יש לה כוח רצון חזק.

חשוב לנצל את המתנות שהאדם קיבל בלידתו. משמעות הנמלה מזכירה לאדם לחשוב כיצד התרומות שלו לקריירה, למשפחה ולחיי היום יום משתלבות בתמונה הגדולה של החיים. לא משנה כמה המשימה קטנה היא עדיין חיונית. חשוב להיות פעיל בקהילה, להיות מעורב בפרויקט חדש, מטרה או צדקה.

כשנמלה נכנסת לחייו של האדם היא מסמלת כי זה הזמן להתקדם. אין צורך לדעת את התוצאה, או לאיזה כיוון צריך ללכת המטרה היא לצאת לדרך. תמיד אפשר לשנות מסלול מאוחר יותר.

לחלופין, נמלה יכולה לסמל שהאדם חלק מקהילה והגיע הזמן לעשות דברים עבור עצמו. עליו להגדיר את זהותו העצמית ולא רק את זהותו כחלק מקהילה.

טוטם נמלה מייצג אדם שיש לו ידע אינטואיטיבי כיצד לבנות את חלומותיו, הוא האדריכל של חייו, הצלחות הגדולות ביותר שלו נובעות מהתמדה. אדם שלו טוטם נמלה יכול לעבוד ביעילות עם אחרים.

נמלה מסמלת את חוסר שביעות הרצון של האדם מחיי היומיום שלו. הוא מרגיש מוזנח וחסר משמעות. ייתכן שדברים זעירים יעצבנו אותו והוא יחוש חוסר מנוחה. הנמלה מסמלת עבודה קשה, חריצות, שיתוף פעולה ועשייה. היא מייצגת קונפורמיות חברתית, לכן האדם עלול להרגיש שחייו מובנים מידי ומסודרים. הנמלה היא סמל לתשוקה או כעס.

דילוג לתוכן