קלפי חיות - זאב

קלפי חיות זאב

הסמליות של זאב מזכירה לאדם שאף על פי שהוא רואה את עצמו כיצור תרבותי, הוא עדיין בעלי חיים עם רוח פראית עמוקה. הזאב מגיע כדי ללמוד את האני הפנימי של האדם. הוא מגלה את הכוח ואת הסיבולת הנסתרים. יצור זה הוא חיה חברתית ומאורגנת ביותר. יש היררכיה מוגדרת בתוך הלהקה. הזאב מבין את סדר הדברים, את האיזון, את ההרמוניה ואת המשמעת. הסמליות של זאב היא גם תזכורת לכך שהרוח והנשמה מבקשות שלום, מעמד חברתי וקבלה.

משמעות הזאב מסמלת חופש, היא מייצגת את התחושת הקהילה. הוא הטריטוריאלי ומגן על הגבולות שלו. כשזאב מופיע בחייו של האדם זו אזהרה כי הוא צריך להסתכל על מצבו הנוכחי עליו להבין שכרגע נדרשים שינויים משמעותיים כדי להחזיר את האיזון לחייו. מסר לאזן את הנאמנות ללהקה ואת סדרי העדיפויות שלו.

אדם שלו טוטם זאב יכול ליצור קשרים רגשיים מהירים ואיתנים. הוא דיפלומט ונסוג כשמתגלה עוינות לא כמעשה של פחדנות אלא התנהגות זו נובעת מחוכמתו המולדת להמנע מעימותים בלהקה שלו.

 טוטם זאב תחרותי ויתעצבן כאשר יפריעו לסדר החברתי שלו. חיית כוח הזאב תחקור לפני שתקבל החלטה מושכלת. הזאב מסמל הישרדות, יופי, בדידות, מסתורין, ביטחון עצמי וגאווה, אומץ וניצחון.

דילוג לתוכן