קלפי חיות - לוויתן

קלפי חיות לוויתן

חיית רוח הלוויתן היא שומרת כדור הארץ. כטוטם, הלוויתן מלמד את האדם שיש להקשיב לקול הפנימי שלו, הבנת ההשפעה שיש לרגשות שלו על חיי היומיום. כאשר הלוויתן נכנס לחיים, הגיע הזמן לעשות סדר בדרמה ובתסיסה הקיימת בהם ולמצוא שלווה. חשוב להיות בקשר עם המציאות האמיתית.

הלוויתן נקשר לרגש, לאמת פנימית וליצירתיות. הוא חכם, בעל זיכרון, הוא מרפא פיזית ורגשית. שומר ההיסטוריה, בעל חשיבות למשפחה ולקהילה, הוא מביא לידה רגשית חדשה יש בו כוח אך גם שלווה ותִקשׁוֹרֶת.

לווייתן מסוגל להתחבר ולתאם עם לווייתן אחר לאורך אלפי קילומטרים של אוקיינוס בעזרת קולו. הלוויתן תומך באדם בתקשורת מליבו אל אחרים. לווייתן משפחתי, ולכן עוזר לגשר על פערים שמונעים להתחבר למשפחה. לווייתן תומך בדברי אמת, ברגש, בפגיעות ובעוצמה.

חיית רוח הלווייתן מבקשת לידה מחדש מבחינה רגשית. היא מדגישה את הצורך להשתחרר מלחצים רגשיים ופיזים כאחד. כמו שהלוויתן חייב לעלות על פני הים כדי לנשום כך גם על האדם. לוויתן מביא איתו הזדמנות לזכור, להרפות ולסלוח. לפנות מקום לביטוי עצמי וליצירתיות. הוא מסמל חמלה, בדידות, הלוויתן קשור קשר הדוק לחוכמה ולמודעות בתחום הרוחני.

הלוויתן כחיית כוח משלב את המודע והלא מודע. הוא מייצג את הזמן לקום ולדבר. לפתח את המודעות ואת האינטואיציה. להגביר את עוצמת הקול של הקול הפנימי ולהאזין למה שיש לו לומר.

גודלו העצום של לוויתן יכול להיות לסמל שהאדם קיבל על עצמו עבודה רבה, עומס בחיים האישיים שלו או חובות חברתיות ואולי הגיע הזמן לצמצם את העומס.

דילוג לתוכן