קלפי חיות - עכביש

קלפי חיות עכביש

העכביש יוצא דופן באנרגיה והיצירתיות הנשית שלו בממלכת חיות הרוח. עכביש מאופיין באריגה של קורים מורכבים, בסבלנות ובהמתנה לטרפו. קיומו של העכביש כחיית כוח או כטוטם עוזר להתכוונן לאתגרי החיים. לזרום ולארוג את גורלו של האדם.

העכביש מסמל סבלנות, פְּתִיחוּת, אנרגיה נשית, יְצִירָתִיוּת, מארג גורל החיים, היבטים אפלים של החיים או האישיות.

יכולתו של העכביש לטוות קורים מורכבים מייצגים את יכולתו של האדם ליצור דברים עדינים ומורכבים או שיש לו רעיונות גדולים כיוצר הרשת הוא מסמל את רוח הבריאה.

במצרים העתיקה שימש העכביש כסמל לאלת האם האלוהית, נית. בשבטים אינדיאנים אמריקאים, הוא נחשב סמל לבורא עולם ובמקביל נקשר לאנרגיה היצירתית הנשית, הם מאמינים שעל קוריו הוא לימד את האדם קריאה וכתיבה.

כמו העכביש המחכה לטרפו בסבלנות, נוכחותה של חיית רוח זו בחייו של האדם יכולה להצביע על הצורך להיות סבלני בנוגע לפרויקט או רעיונות כלשהם שהאדם מנסה להגשים. זמן ותשומת לב לאופן שבו האירועים מתרחשים ופועלים מאפשר לראות את ההזדמנות כשהיא מגיעה.

העכביש הוא חיית רוח שמטרתה לעורר, לקבל פרספקטיבה על נושא או על פרויקט. הוא מעודד לחקור את ההיבטים הרבים של הבעיה כדי למצוא את הפיתרון המתאים. כוחו של העכביש מעודד את האדם לסמוך על יכולתו לראות דברים מזוויות מרובות ולשזור גמישות מחשבתית ואינטואיטיבית בחשיבה היום-יומית שלו.

הפחד שהעכביש מעורר מייצג את אותם היבטים שליליים באישיות או בחיים אשר צריכים לצאת אל האור בצורה מלאה. הוא היבט באישיות או בחיים שהאדם מרגיש כלא ראוי או לא נעים ולכן הוא מודחק. חשוב לשאול היכן מופיעים רגשות הפחד והדחייה בחיים ולפתור אותם.

דילוג לתוכן