קלפי חיות - שחף

קלפי חיות שחף

השחף מייצג מצבים בהם צריך לקחת צעד אחורה כדי לראות את הדברים מזווית ראייה אחרת. הפיתרון טמון בשינוי עמדה. חשוב למריא מעל הדרמה והרגשות שמתעוררים. יש למצוא דרכים יצירתיות חדשות להתקדם. השחף מזכיר לאדם שלכל דבר יש מטרה. האדם נמצא במקום ובזמן הספציפיים האלו בשל סיבה כלשהי. החיים כרגע עמוסים וצריך להגדיר מחדש מטרות. חשוב לבחון את הדברים שיוצרים את העומס ולשחרר את מה שאינו מועיל.

המשמעות הסמלית של השחף היא שיש הזדמנות בכל דבר, גם במקומות לא סבירים. יש להישאר אופטימי כי בסופו של דבר האדם ידע את הסיבה לכל הקורה אותו. יש לסמוך על האינסטינקטים ולהמשיך.

אדם שלו טוטם שחף, יודע לזהות הזדמנות, יש לו היכולת והכישרון להפנות את הדברים הכי לא סבירים לטובתו. הוא פרודוקטיבי ויצירתי גם אם המשאבים מוגבלים. השחף אוהב לחיות בצפיפות גדולה ועדיין יודע להגדיר את המרחב האישי שלו. הוא חסר פחד, מוכן לאתגר את איזור הנוחות שלו, יש לו כבוד לאחרים.

כששחף נכנס לחייו של האדם פירושו שהוא הרוויח את הזכות להרגיש מרוצה מעצמו לאור הדרך שבה התמודד עם סיטואציה מאתגרת. פירושו של השחף לקבל נקודת מבט ברורה על הדברים ולמצוא דרכים חלופיות לפתור את המצב הנוכחי. חשוב לא לבזבז את הכישורים את הפוטנציאל ואת נקודות החוזק. להתמודד עם שינויים בחיים בחן ובהבנה זה הזמן לריפוי רגשי.

השחף מסמל סְגִילוּת, תִקשׁוֹרֶת, חוֹפֶשׁ, חֲבֵרוּת, שִׂמְחָה, תְנוּעָה, הַתמָדָה, נקודת מבט חדשה, תוּשִׁיָה.

דילוג לתוכן