קלפי חיות - חֹלֶד

בדידות ושקט

רוח החֹלֶד מלמדת את האדם לעבוד קשה, לרדוף בעקשנות אחר החלומות ומבקשת מהאדם להיות בעל אמונה בלתי מעורערת שכל האתגרים יסתדרו. בטבע חיה ייחודית זו היא עיוורת ומבלה את רוב זמנה מתחת לאדמה בחיפוש אחר מזון, רוחה מלמדת את האדם לסמוך על סקרנותו, על האינסטינקטים ועל האינטואיציה הטבועים בו.

רוח החֹלֶד מייצגת את הצורך להסתכל אל מעבר למצוי על פני השטח ולחפור עמוק כדי למצוא את האמת. רוח  החֹלֶד רוצה שהאדם ילמד לקח מהאתגרים איתם התמודד ושיגלה את מלוא הפוטנציאל שלו.

אדם בעל רוח החֹלֶד מבקש להתחבר לאנרגיה של כדור הארץ, ויכול לעשות זאת בטיול בטבע, בטיפוח גינה או עציצים, במדיטציה בחוץ או בצפייה בשקיעה. רוח מביאה את האדם להאמין בקיומו של כוח עליון.

רוח החֹלֶד מאפיינת אנשים בודדים מאוד, שקטים מטבעם ומאמינים מאוד בפעולה, לכן  כשאחר נרתע ממשימה קשה, האדם בעל רוח החֹלֶד חש התחייבות לבצע אותה.

אדם שלו רוח החֹלֶד יודע לצעוד בנתיב שבוחר לעצמו בחיים, הוא חרוץ, עיקש ועשוי לכבוש את הפסגה אפילו הוא עצמו מגיע מרקע צנוע. אדם זה הוא רוחני מאוד, הוא מפתח את העין השלישית ואת הראיה שמעבר, הוא חש את אנרגיות החיים של אנשים סביבו ורואה הילות של אחרים.