קלפי חיות - יונה

קלפי חיות יונה

כאשר יונה מגיעה לחייו של האדם, היא מזכירה לו שכדי להמריא, עליו להזיז את כנפיו. שעליו להתחיל לזוז כדי שיוכל לחוות את ההתרגשות של מעוף לגבהים. המשמעות של יונה היא שעל האדם לעצור לנשום עמוק להרפות ממהומה המתרחשת בחייו ולמצוא את השלום בתוכו. המציאות עומדת להשתנות ומה שהוא חפץ בו נמצא ממש מעבר לפינה. משמעות היונה היא שהכאוס קורה רגע לפני שהחלומות מתגשמים.

יונה מעבירה מסר של טיהור מחשבות, האדם מושך אל עצמו את מה שאינו רוצה בחיים שלו כי מתמקד בו. יונה מבשרת סיום של מעגל חיים והתחלה של מעגל חדש. זוגיות חדשה, חברויות חדשות והתחלות חדשות באופק.

אדם שלו טוטם היונה הוא חיובי, רגוע, שלו, עדין ונותן מעצמו לזולת. היא הורה טוב מאחר שמטפחת את גוזליה. היונה מביאה חוכמה, ידע, הבנה ויצירתיות לכל משימה ואתגר. הוא מלמדת אחרים איך לחיות חיים אוהבים, נאמנים, נלהבים. היא הוכחה לכך שחיים של נחת ואושר אפשריים.

יונה היא סמל לשלום, לשלווה, להרמוניה, לחיבה ולתמימות. יונה מייצגת נאמנות, אהבה, פשטות, עדינות וחברות. היא מביאה מסר או ברכה מרוח הקודש. מביאה לאדם מקום של שלום ואהבה בלבו. היא מסמלת חיי בית מאושרים מלאים באהבה, שלווה, הנאה וביטחון.

דילוג לתוכן