קלפי חיות - צבוע

קלפי חיות צבוע

הסמליות של הצבוע מייצגת שלב חברתי בחייו של האדם, לכן עליו לתקשר עם הסובבים אותו בפתיחות ובכנות. יש לבחור את המילים, כדי לבנות ולהרגיע את הסובבים ולעזור להם לצמוח. המשפחה היא במרכז תשומת הלב ויש לטפח אותה, ולבנות את הביטחון העצמי שלה.

הצבוע מסמל חיבור לקהילה ומזכיר לאדם שיש כוח במספרים. חשוב לאמץ את האנרגיה הנשית, כדי להגיע לאיזון, חשוב לאמץ גם את האנרגיה הגברית, יש לחוות את האנרגיות של הכוחות המנוגדים באדם. הגבר צריך ליצור קשר עם הצד הנשי שבו והאישה צריכה ליצור קשר עם הצד הגברי שלה.

הצבוע מסמל הישרדות, לכן על האדם להעריך בצורה מפוכחת את המצב שבו הוא נמצא ואז לנקוט פעולה המתאימה. הצבוע הוא תזכורת שלא משנה כמה קשה המצב, הוא יעבור בקרוב. התמקדות בהווה בלב שלם תעזור להתמודד עם האתגרים.

הצבוע מציב גבולות סביבו. הוא מוגן מפני הכאוס שמקיף אותו. הצבוע מייצג מצב שבו האדם לא צריך להאבק לבד, ואחרים יספקו חוכמה והקלה הנחוצים לו.

אדם שלו טוטם צבוע הוא קהילתי, עצמאי ומשפיע, לעיתים יכול להיות נקמן. האדם חי את האינסטינקטים ואת האינטואיציה שלו. הקשר המשפחתי שלו חזק. אדם המבין את כוח הצחוק ואת יכולת הטרנספורמציה. הוא יודע לתקשר, אוהב לארגן קבוצות של אנשים בעלי ביטחון עצמי שיכולים להוביל ולכוון אותם לעבר מטרה משותפת. הוא חסר פחד.

הצבוע כחיית רוח יודע להגדיר יעדים ולהשיג אותם לבד כיחיד או בקבוצות קטנות או גדולות. הוא יודע לשתף פעולה ולעבוד בצוותים. בעל אופי קהילתי ונוטה לא לבזבז דבר. רגוע, שורד, משתמש באינסטינקט החייתי שבו כדי לבצע בחירות נכונות. יודע מתי לסגת ומתי לעמוד על שלו. יש בו מהביישנות, מהצניעות ומהמפנמות.

על האדם להתמודד עם אתגרים קטנים לפני שיהפכו לאתגרים גדולים. האדם אחראי להישרדותו. עליו לקחת אחריות על מעשיו ולהיות מודע לאופן שבו הם משפיעים על אחרים ועל הסביבה.

דילוג לתוכן