קלפי חיות - סוס

קלפי חיות סוס

חיית רוח הסוס מסמלת דחף אישי, תשוקה ואהבה לחופש. קיימת בו מוטיבציה חזקה שמובילה את האדם בדרכי החיים. משמעות הסוס משתנה בהתאם להיותו מיוצג כפרוע, כמאולף, כנע בחופשיות או כמוגבל.

סוס מייצג כוח מניע, קיים איזון בין החלק האינסטינקטיבי שבאדם לבין החלק המאולף שבאישיותו. אנרגיה מינית, בעיקר אנרגיה גברית. רגשות חזקים ורצונות נלהבים. הסוס כסמל לתאווה לחיים. הוא מייצג את הכוח הפנימי ואת הכוח המניע בחיים. סמליות הסוס היא של בעל חיים המייצג כוח פיזי, חיוניות ויכולת פסיכולוגית ורגשית להמשיך בחיים. הוא מסמל את היכולת להתגבר על מכשולים בחיים ולחתור למטרה.

סוס כחיית רוח מצביע על החופש שהאדם מרגיש להביע את עצמו בחיים בחופשיות ובאסרטיביות בסביבות חברתיות כמו עבודה או לימודים, או במעגלים קרובים יותר של משפחה וחברים. חיית רוח הסוס יכולה לסמל עניינים הקשורים לעסקים או היבטים רומנטיים ומיניים של מערכת יחסים.

סוס שמשתולל יכול לסמל חלק באישיות או ברגשות שמנהל את חייו של האדם במקום שהוא ינהל אותם. חיית רוח זו יכולה להיות גם השתקפות של מידת ההתמודדות עם הרצונות והדחפים הפרימיטיביים בין שהאדם חי איתם בהרמוניה ובין שקשה לו לשלוט בהם.

כפי שהאדם רותם סוס כדי לרכב עליו או להשתמש בכוחו, הוא יכול לרתום את האנרגיה שלו או את הטבע כדי לשרת אותו ולהביא אותו קדימה. קיים הרצון להצליח, לבטא את האני האותנטי. הסוס מבטא מיניות, אך גם יצירתיות, דחף הישרדותי או אנרגיה המושקעת כדי לספק לעצמו או למשפחה את הצרכים הנדרשים.

סוס מוגבל ביציבות או שאינו יכול לנוע בקלות, מצביע על כך שהאדם יצטרך להתמודד עם מגבלות המוטלות בחייו.

סוס קשור או מרותק בכלוב מצביע על כך שהאדם צריך לבדוק מה מגביל אותו בחייו, והיכן לחפש כדי למצוא את שורשי המגבלות הללו. המגבלות יכולות להיות קשורות להשפעה חיצונית כמו בן זוג, עובד או מעביד. השפעה פנימית כגון אמונות או רגשות מגבילים. בחירה שנתקבלה שקשה לקיים או לממש.

הסוס הוא סמל לביטוי מיני, הסוס יכול לייצג אנרגיה מינית מודחקת או פורחת. רכיבה על סוס בהרמוניה איתו מבטאת רצונות ארוטיים בצורה חיובית. אם הסוס יוצא משליטה, הרצונות הארוטיים של האדם או של מי שקרוב אליו יצאו משליטה גם כן. אם הסוס מחובר למושכות, על האדם לבדוק מה מעכב אותו בביטוי המיני.

טוטם של סוס שחור מייצג חלק בעצמי שהוא הצל או חלק מהאישיות שהאדם מעדיף להסתיר. דחפים אינסטינקטיביים הפועלים בצד החשוך של המחשבות בחלק הלא נודע, המסתורי.

טוטם של סוס לבן מייצג מצב רוח טוב ושאיפות רוחניות הוא סמל לפיתוח מודעות לאינסטינקטים ולאינטואיציה.

הימור על סוס מייצג מצבים שבהם האדם לוקח סיכונים בחייו והוא אזהרה שהאדם צריך לשקול יתרונות וחסרונות של מצב או מערכת יחסים שנראים לא בטוחים או מסוכנים.

פרסה הם סמל מזל. מייצג מצב שבו המזל בדרך אל האדם כדי לפתור עניינים הנוגעים לבריאות האישית, לזוגיות ולעסקים.

דילוג לתוכן