קלפי חיות - אנפה

קלפי חיות אנפה

האנפה מסמלת חוכמה ופוטנציאל, אינטליגנציה וסבלנות. היא ציידת, היא מכה בדיוק בזמן הנכון, משקפת את התנועה המהירה והתוקפנית בכל מה שקשור להזדמנויות. היא חיננית, בעלת תושייה, לא מוותרת, נחושה, היא יודעת מתי להיות אגרסיביית, היא יודעת מה היא רוצה ומה הדרך להשיג את רצונה. מה שהאנפה רוצה, האנפה מקבלת. זה יכול להיות שלילי במובן מסוים מכיוון שכאשר האדם יחליט שהוא רוצה משהו, הוא לא יעצור עד שיקבל את מה שרוצה. מניפולטיבית ותחרותית.

לאנפה יש גאווה בהישגים שלה. היא מייצגת את מתנת החוכמה ואת השיפוט הטוב. טוטם האנפה מתמקד בתושייה של האדם. האדם גורם לדברים לקרות גם אם יש לו מעט אופציות לעבוד איתן, וגם כאשר הסיכויים נגדו. האנפה מסמלת שקט ושלווה, ויכולת להכיר בהזדמנויות, מסמלת נחישות.

האנפה מייצגת עצמאות. היא מעדיפה לצוד לבד מאשר עם בן זוג או עם קבוצה, ציפור בודדה שיכולה לפרוח גם כאשר היא בקבוצה. בדידות יכולה להיות טובה לאדם, להיות לבד יכול ללמד אותו דברים על עצמו.

סמליות נוספת לאנפה היא הביתיות. השקעת זמן בקינון ובניית קן בעזרת הקהילה שלה. יש לאדם אופי עצמאי, אבל הוא לא מהסס לחלוק אחריות או לבקש עזרה כדי לבנות בית מאושר.

כאשר חיית רוח האנפה נכנסת לחייו של האדם, היא מבקשת ללמד אותו שיעור על הכוח לדייק. כשהאדם עושה משהו בצורה מדויקת, הוא משיג יעילות גבוהה במעשיו. כשהוא לא מבזבז מאמץ ואנרגיה הוא חוסך זמן.

טוטם האנפה רוצה שהאדם יתחיל להעריך את אומנות הסבלנות כדי להשיג את מה שהוא רוצה. סבלנות שגורמת לאדם לנצל הזדמנויות במקום לתת להזדמנויות להגיע לפתח ביתו. אדם שלו טוטם האנפה בחייו מתקשה לאזן את הרגשות שלו. לכן נראה שדרמה ממלאת את חייו כל הזמן. משמעות האנפה מעודדת את האדם ללמוד כיצד לאזן את הרגשות שלו ואת ההתמודדויות שלו. כישלון יכול לגרום למאבקים ולכאב.

כשיש לאדם את האנפה כחיית הרוח שלו, הוא ממולח, נחוש ולא מתרחק בקלות מאתגרים. הוא יודע מתי להיות אגרסיבי ולקבל את התוצאה שהוא רוצה. יודע גם מתי לחכות בצד להזדמנות המושלמת. האדם בעל תושייה וסומך על עצמו. גם אם אין לו הכול, עדיין הוא מוצא דרכים לגרום לדברים לעבוד, ולעתים קרובות לתוצאות נהדרות למעשיו.

חשוב לגלות מה טוב לאדם ולעשות כל שביכולתו כדי שזה יקרה. לא כולם מבורכים מספיק לדעת מה גורם להם להיות מאושרים, אז כשהאדם מוצא את האושר שלו, עליו לנסות בכל כוחו לא לאבד אותו.

דילוג לתוכן