קלפי חיות - שממית

קלפי חיות שממית

השממית מגיע לחייו של האדם במצבים של חוסר גמישות שמעכב אותו בדרך להשגת מטרות. קושי להסתגל במעברים בעבודה או בזוגיות. השממית כחיית רוח, כטוטם מלמדת כיצד להמנע מקשיחות וקשיות ומאפשרת להסתגל לשינוי מהיר כשהוא מתרחש.

שמאנים אינדיאנים טוענים שהשממית היא שומרת החלומות שלוחשת סודות איזוטריים לבני אדם בזמן שהם ישנים. בספרד ובפורטוגל מאמינים שהשממית מביאה מזל טוב. במנדרינית המילה "שממית"נשמעת בדיוק כמו המילה "הימנעות מאסון" לכן היא מהווה קמיע.

פירוש המונח הלטיני של המילה שממית הוא חיים, הון והתחדשות. היכולת שלה לגדל זנב חדש לאחר שהיא מאבדת אותו כאמצעי הגנה מלמד כי האדם ימצא את שאבד לו.

אם שממית נכנסת לחיים השינוי, ההתחדשות והלידה מחדש עומדים לרשות האדם הוא מוכן להסתגל ולהישאר גמיש. שממית מסוגלת לטפס על כל משטח למעט טפלון, היא מראה לאדם כיצד להישאר בטוח בעת שעליו להגיע למקומות גבוהים. היא מוודאת שתהיה הסתגלות מהירה למקום החדש שאליו האדם הגיע. לשממית יש גבולות שהאדם צריך לכבד ולעבוד איתם. שיעור השממית הוא של הסוואה ושל התמזגות ברקע עד שהדברים מסתדרים.

אם השממית מגיעה בתקופה של חוסר כלכלי, שממית כבעלת תושייה וחסכנות תעזור לאדם להתמודד. שממית עשויה להגיע כשהאדם זקוק לתובנה כיצד להתמודד עם מצב לא ברור ומורכב. שממית חשה שינויים קלים בעולם באמצעות תנודות חיית רוח זו מעניקה רעיונות לשימוש בחוכמה לטובתו של האדם בלי לפגוע בזולת.

אדם שלו חיית טוטם שממית חכם, בעלי תושייה אינו מתנשא, משקיף ובוחן את הסביבה. קשה להערים עליו או להונות אותו. אדם פרטי שנזהר מלספר לאנשים על עצמו. פתוח לחוויות חדשות, הנשמה שלו משתוקקת לראות ולנסות כל מה שאפשר.

שממית פירושה שימוש בהזדמנויות, קבלת החלטה נכונה. שממית עוסקת בשינוי חיובי, התאמות ומעברים חלקים. שום דבר לא מפריע או מאט את ההתקדמות שלה. כאשר שממית נכנסת לחייו של האדם היא מביאה איתה חוכמת רחוב, תושייה ואת יכולות מציאת הפתרונות הרצויים, מוטיבציה ואומץ. היא מדריכה ומורה ויעילה בהערכת האפשרויות. כאשר האדם יוצא למסע רוחני, היא חושפת עניינים ותובנות שההעדפה היתה לחמוק מהן.

השממית מבטאת פחד לא מבוסס, סימן לבריחה, לסכנה. לא לדאוג למה שנשאר מאחור (הזנב). החיים יאפשרו צמיחה מחדש ושיפור. יהיו רעיונות חדשים.

שממית שמופיעה בחייו של אדם מייצגת הון ופוריות. היא מעידה על דברים טובים שעתידים לקרות בזוגיות קיימת, או בזיווג חיובי וטוב לב שיגיע.

דילוג לתוכן