קלפי חיות - חמור

קלפי חיות חמור

החמור מייצג רצון חזק, נחישות ועבודה קשה. המשמעות של חמור היא שעל האדם לסיים את מה שהתחיל. אם יש לו חלומות ושאיפות, אסור לו לוותר עליהם, גם כשהדרך קשה. חיית רוח זו מלמדת את האדם לומר לא. סמליות החמור מזכירה את החשיבות של שמירה על העצמי. שינוי הרגלים שאינם מועילים. החמור מזכיר לאדם לא לבלות את חייו בניסיון לזכות באישור החברה, חיית רוח זו מדגישה את החשיבות להיות כשנדרש לבני משפחה ולחברים בעת צרה. המסר האולטימטיבי של החמור הוא שעל האדם להקריב קורבנות למען אחרים ולהשתתף בנטל שלהם. החמור מסמל אהבה ללא תנאי .

אדם שלו טוטם החמור נוטה להיות קשוח ואיש עשייה. בעל מוטיבציה, אופטימיות ויודע לשמור על קור רוח במצבי לחץ. הוא תמיד שמח ומחויך, גם בזמנים מאתגרים. הוא חביב, יש לו לב מלא אהבה, הוא מוכן לחיות את חייו בשירות של אחרים. נטייה להקריב קורבנות ליקרים לו. אדם לו טוטם זה יבחר במקצועות בהוא הם יכול לעזור לאחרים.

אדם שלו טוטם חמור יש רצון עז. כישלון רק מחזק אותו, לאדם שלו חיה רוחנית זו יש אינסטינקטים חזקים ויכולת מולדת לחוש היכן הסכנה מסתתרת. עקשנות היא תכונה שלילית שיש לטוטם החמור. האדם צריך להיות סבלן, גם כשדברים לא קורים כפי שהוא רוצה. חיה רוחנית זו מעודדת אותו לא להפסיק בדרך שלו.

דילוג לתוכן