קלפי חיות - עֲטַלֵּף

תקשורת על חושית

רוח העֲטַלֵּף שמגיעה לחייו של האדם מבקשת ממנו לשים לב לסמלים שסביבו, להשתנות. השינוי עלול להפחיד בהתחלה, אך על האדם להרפות מהרגלים ומדפוסים ישנים שכבר אינם משרתים את ייעודו הגבוה, הם עלולים לעכב את צמיחתו.

אדם שלו רוח העֲטַלֵּף הוא בעל כישורי תקשורת מצויינים, הוא משתמש במגע כשהוא מתקשר, הוא חברותי, וקשריו המשפחתיים חזקים. הוא אדם מילולי הקשור לחבריו, רגיש אליהם ונאמן מאוד. עובדה זו מאפשרת לרוח העֲטַלֵּף ללמד את האדם כיצד לשפר את רמת התקשורת שלו וכיצד לחזק עוד יותר את הקשרים עם המשפחה ועם החברים.

רוח העֲטַלֵּף מלמדת את האדם להתמודד עם החושך ולמצוא את האור בלידה מחדש. על האדם להתמודד עם הפחדים הגדולים שלו כדי להתגבר על מחסומים רגשיים שמעכבים אותו ולהתחיל בפרק חדש בחייו. הרוח מעוררת השראה לטרנספורמציה, לשינוי.

רוח העֲטַלֵּף משמשת כתזכורת להרפות מהאגו כדי להמשיך בצמיחה הרוחנית, היא מביאה מתנות של תובנה, של התחדשות ושל תפיסה שכלית. מאפשרת לאדם לסמוך על האינטואיציה ועל האינסטינקטים שלו. היא תעזור להבחין במשמעויות שנסתרות בדברי אחרים, ולשמוע את מה שלא נאמר או נאמר בין המילים. רוח העֲטַלֵּף שמצויה באדם משחררת אותו מפחדיו ומאפשרת לו לפרוש כנפיים גם במצבים מעורפלים.

עֲטַלֵּף מסמל לידה מחדש, אמת, אַשְׁלָיָה, תְקוּמָה, חלומות, אינטואיציה, עומק פנימי, תִקשׁוֹרֶת, חָזוֹן.

אדם שרוח העֲטַלֵּף מצויה בו הוא אדם רגיש המודע לסביבתו, בעל יכולת לזהות אשליה. יש לו תפיסה שכלית גבוהה וחלומות נבואיים.