קלפי חיות - עטלף

קלפי חיות עטלף

העטלף שמגיע לחייו של האדם מבקש ממנו לשים לב לסמלים סביבו. השינוי נראה מפחיד בהתחלה, אך עליו להרפות מההרגלים ומדפוסים ישנים שכבר אינם משרתים את הייעוד הגבוה שלו. הם רק יעכבו את הצמיחה.

עטלף הוא סמל של תקשורת הוא חברותי ויש לו קשרים משפחתיים חזקים. הוא מילולי, משתמש במגע ורגיש לחברים מהקבוצה שלו. קשר חזק זה מאפשר לו ללמד את האדם כיצד לשפר את רמת התקשורת שלו ולחזק את הקשרים עם המשפחה ועם החברים. עטלף מביא את האמת ומסמל לידה מחדש, אַשְׁלָיָה, תְקוּמָה, חלומות, אינטואיציה, עומק פנימי, תִקשׁוֹרֶת, חָזוֹן.

עטלף כחיית טוטם מסמלת אדם רגיש שמודע לסביבתו. יש לו יכולת לזהות אשליה. אדם חברותי ויש לו קשרים משפחתיים חזקים. אדם בעל כישורי תקשורת מצוינים והוא משתמש במגע כשהוא מתקשר. יש לו תפיסה שכלית גבוהה וחלומות נבואיים. הוא דורש מחוייבות לשינוי שהאדם עובר בהשפעתו. הוא חבר נאמן שיעזור.

העטלף מלמד להתמודד עם החושך ולמצוא את האור בלידה מחדש. על האדם להתמודד עם הפחדים הגדולים שלו כדי להתגבר על מחסומים רגשיים שמעכבים אותו ולהתחיל בפרק חדש בחייו. הוא מעורר השראה לטרנספורמציה, לשינוי.

עטלף משמש תזכורת להרפות מהאגו כדי להמשיך בצמיחה הרוחנית. הוא מביא מתנות של תובנה, של התחדשות ושל תפיסה שכלית. מאפשר לאדם לסמוך על האינטואיציה ועל האינסטינקטים שלו. הוא יעזור להבחין במשמעויות הנסתרות בדברי אחרים, ולשמוע את מה שלא נאמר או נאמר בין המילים. על האדם לשחרר את עצמו מפחדיו ולאפשר לעצמו לפרוש כנפיים גם במצבים מעורפלים.

דילוג לתוכן