קלפי מלאכים - המספר 717

המלאך המודע

מספרי מלאכים 717

717 מייצג חוזק, עוצמה, מנהיגות ובדידות. ניתנים לאדם כוח ואומץ לצאת מהשגרה. יש להיזהר מבניית חומות המרחיקות אחרים. זה הזמן לקבוע סדרי עדיפויות.

המספר 717 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 717 הוא שילוב בין  1 העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי ויצירתי, עם המספר 7 שמייצג אדם מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי, נאמן ויציב. מחפש אמת. אדם בעל אינטואיציה ודמיון. המספר 717 משלב בתוכו חוזק, עוצמה, מנהיגות ובדידות. זמן להירגע, ניתנים לאדם כוח ואומץ לצאת מהשגרה שגורמת לו לחץ. מתח זה יכול להשפיע ישירות על הבריאות, ארגון, יעילות, קביעת סדרי עדיפויות כל אלה חיוניים להשגת הצלחה. גישה חומרית  מרחיקה את האדם מהחיים הרוחניים, האדם חזק, קשור לרגשותיו ולאהדה שלו לסביבתו, עצמאי, יעיל וחרוץ. קיים באדם חיפוש ידע וחוכמה, הרהור ומדיטציה רצון לחוות אמונה, איזון, ביטחון ופתיחות בעולם.

בזוגיות ובאהבה יש קשר הדוק למערכת היחסים שיש לאדם עם עצמו. עליו להעריך את עצמו להיות מחובר לאני הפנימי שלו. לבנות מערכת יחסים חזקה בתוך עצמו כדי שיוכל ליצור מערכת יחסים בריאה וכנה עם אחרים. חשוב להביע רגשות בצורה ברורה, להיות כן לגבי הרגשות. לקחת אחריות על המחויבות של האדם להיות בזוגיות

למספר 717 נטייה לבדידות, לבנית חומות שמרחיקות ממנו חברה וחברים משפחה ובני זוג. אנוכיות ופחד לקבל החלטות.