נומרולוגיה למתחילים

נומרולוגיה למתחילים היא דרך מצוינת להתחיל ללמוד נומרולוגיה. הנומרולוגיה היא מערכת להבנת האישיות שלך, המבוססת על יום הולדתך, שמך ופרטים אישיים נוספים. זה יכול לעזור לך להבין את עצמך טוב יותר וכמו כן להציע תובנה לגבי האישיות של אנשים אחרים.

הנומרולוגיה מקצה מספר לכל אות באלפבית. מספרים אלו משמשים לאחר מכן לחישוב תאריך הלידה של אדם, אשר נקרא טבלה נומרולוגית. הטבלה הנומרולוגית יכולה לשמש למטרות רבות, כמו חיזוי אירועים עתידיים או מציאת התאמה לאדם אחר. המספר הנומרולוגי החשוב ביותר הוא מספר נתיב החיים שלך, שהוא המספר שקובע את גורלך.

אחת השיטות הפופולריות ביותר של נומרולוגיה נקראת המערכת הפיתגורית. מערכת זו מקשרת את המספרים של האדם עם גורלו ותכונות האישיות שלו. המערכת הפיתגורית מקצה מספר לכל אות בשמך. המספר נקבע על ידי חיבור הערכים המספריים של כל האותיות בשמך, משמאל לימין, מלמעלה למטה.

יסודות הנומרולוגיה יכולים לשמש אתכם ככלי להתפתחות אישית, הבנה עצמית, מודעות עצמית, למציאת מטרות בחייכם ובמקרים רבים נוספים.

נגן וידאו

כאן לומדים בכיף נומרולוגיה למתחילים

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגיה קבלית היא נומרולוגיה שמקורה בתרבות העברית. מערכת מספרית זו נובעת מהקבלה. נומרולוגיה קבלית ייחודית בהשוואה למערכות נומרולוגיות אחרות.

להמשך קריאה »
אותיות וקארמה בנומרולוגיה

אותיות וקארמה

לאות הראשונה בשם הפרטי יש חשיבות מכרעת על הקארמה אתה האדם הגיע מגלגולים קודמים. מסמל את השורשים של האדם, המקום ממנו הוא הגיע מבחינה אנרגטית, קרמתית.

להמשך קריאה »
error: