שואלים את הטארוט

שואלים את הטארוט ומקבלים תשובות מהקלפים. רוצה לדעת איך לשאול שאלה לטארוט ולדייק את המסר? חשוב להדגיש הקלפים אינם מקבלים את ההחלטות במקום השואל. הקלפים מאפשרים ליקום להעביר מסרים ומסייעים לשואל לקבל את ההחלטות הנכונות עבורו מבין כל האפשרויות הקיימות. מסרים מהטארוט בנושא זוגיות, קריירה, כספים ושאלות כלליות בחיי האדם.

שואלים את הטארוט בנושא זוגיות, קריירה וכספים באתר אורית של רפאל ומקבלים תשובה מיידית מהקלפים.

שואלים את הטארוט
שואלים את הטארוט

כיצד לשאול שאלה את הטארוט?

האופן בו שואלים את קלפי הטארוט מה מזמן היקום יכול להיות מאתגר. מה אם תשאל השאלה בצורה הלא נכונה? מה אם יתקבל מידע מעורפל או לא מובן? נכון לשואל לנסח את השאלה בשפה של קלפי הטארוט.

קיימות פתיחות מסוגים שונים, לכל פתיחה יש לנסח את השאלה בצורה מעט שונה. כל פתיחה וההכוונה שלה, כדי לקבל תובנות וההתמקדויות שונות המתאימות לעומק התשובה. קלפי הטארוט הם כלי שפותח ערוץ לשפע של תשובות, היעילות בקריאה בקלפים מתחילה בניסוח שאלה הבנויה נכון. 

שואלים את הטארוט: מדוע חשוב לנסח את השאלה בצורה נכונה?

תאר לעצמך כי מצבך הכלכלי או מצבך הזוגי אינו מזהיר ומרגיש כמו בלגן אחד גדול, ובהרגשה שלך אתה מודאג שהוא לעולם לא יסתדר. אם השואל ישאל: "מה יהיה מצבי הכספי בעוד שנה?" או "מה יהיה מצבי בתחום האהבה בעוד שנה?"

הקלפים עשויים לכוון בפריסה שתוביל להרגשה אופטימית לגבי העתיד. הבעייה שהשואל אינו יודע כיצד להגיע לתשובה שהתקבלה בקלפים, ואולי כעת הוא בטוח שהדברים יסתדרו לטובתו מעצמם… ובסופו של דבר התוצאה תהיה הפוכה. חשוב לבנות את השאלות בצורה מדויקת, כדי להגביר את בהירות התשובות.

שאלה נכונה עשויה להיות: "איך אוכל לשנות את מצבי הכספי?" או "איך אוכל לשנות את מצבי הזוגי?" התשובה שתתקבל כעת מציגה סדרה של פעולות שניתן לבחור ולבצע ולראות תוצאות.

שאלה לטארוט: כיצד נכון לשאול את השאלות הנכונות?

 • נושא השאלה צריך להיות ברור וחד משמעי.
 • יש להמנע מכל מידע לא רלוונטי לנושא השאלה.
 • יש לתחום את השאלה בזמן.

בפתיחה יומית מקבלים תשובה לשאלה מה האנרגיה של אותו יום. לדוגמה:

 • מה תהיה אנרגיית האהבה שלי היום?
 • מה תהיה אנרגיית הכספים שלי היום?
 • איזו אנרגייה תקיף אותי היום?
 • האם יהיה היום יום של אנרגייה של תגליות חדשות?

בקריאת כיוון השאלה מנוסחת בצורה שהתוצאה תהיה רצויה לשואל והתשובה תהיה תומכת או חוסמת את נושא השאלה או מסר המתיחס למצב. לדוגמה:

 • האם אמצא זוגיות ואהבה בשנה הקרובה?
 • האם מצבי הכספי יוטב בשנה הקרובה?
 • האם בטוח לי לנסוע לטיול בדרום אמריקה?
 • האם התוצאות של האודישן חיוביות?

בשאלת מילים לכל חלק בשאלה יש משמעות נפרדת. התשובה מאפשרת להבין את תת המודע של השואל את כוחותיו וגורמים נוספים הקשורים לשאלה.

 • האם נכון-לי-ולמיכל-להיות בזוגיות?
 • האם נכון-לי-להתחיל עבודה-באמדוקס-השבוע?
 • האם נכון-לי-לקנות רכב חדש-בחודש הקרוב?

מקרה לדוגמה: שאלה לטארוט על מערכת יחסים

רקע:

מיכל זה עתה סיימה את השירות הצבאי ונמצאת במערכת יחסים ארוכה ואוהבת, היא רוצה לנסוע לטייל אחרי צבא לתקופה ארוכה. החבר שלה עדיין בצבא ולא יכול להצטרף. היא מוטרדת כיצד הטיול ישפיע על מערכת היחסים. היא בחרה להשתמש בקריאת כיוון הנותנת תשובה של כן או לא ולמה עליה לשים לב.

השאלה:

האם הנסיעה לטיול הגדול בחודש הקרוב תחזק את מערכת היחסים שלי?

התשובה:

במרכז, שזהו קלף התשובה, התקבל קלף ארבע מטות שמבטא שמחה, הצלחה, שפע וניצחון. ההצלחה בקלף נובעת מההשקעה של האדם שנעשתה בעברו, ההשקעה בזוגיות מובילה אותו בנתיב של יציאה לדרך מתוך ידיעה שבסופה מחכה הניצחון, אך מה שחשוב במסע הוא ההתבגרות, התהליך ולא רק התוצאה. התשובה לשאלה היא שיהיה מימוש הזוגיות, קרבה הרמוניה בין בני הזוג, שמחה שפע והצלחה. ברור מקלף זה שהזוגיות תתחזק.

בצד שמאל התקבל קלף חוסם הנזיר, קלף שאינו תומך בזוגיות. זהו קלף של טוהר ושלמות פנימית, התבוננות ללא שיפוט, הכרה והבנת מהות הדברים. שלב של חיפוש אמת, חיפוש משמעות, מציאת השקט הנדרש לאפשר לנשמה להתבונן ולראות את התמונה הגדולה והמלאה, את השלם. הקלף מייצג את הקשר בין האדם לנשמתו. מסע פנימה לגילוי עצמי של משמעות החיים. הטיול יאפשר לה התבוננות פנימית והיא עלולה לחוש בדידות במהלך הטיול.

בצד ימין התקבל קלף תומך שלושה מטבעות, האמן העומד על הדרגש מסתכל על הנזיר והאישה שלידו מסמל את מי שמקבל את ההערכה משני האנשים שנראים כמתפעלים ממעשה ידיו. הקשתות מסמלות את המערכות התומכות בחייו של האדם מהן הוא זוכה להערכה. הדרגש עליו עומד האמן מסמל את הנחישות שלו להצליח. הפרח החקוק מתחת לשלושת המטבעות מסמל תובנה, התפתחות, חוויות טובות. משהו מתחיל להשתפר בחייו של האדם והופך להצלחה. מה שאומר שהחבר יעודד אותה לצאת לטיול ויחכה לה בשמחה בסיומו.

שני קלפים מתארים מערכת יחסים חזקה שתעמוד בטיול הגדול, בעוד שהקלף השלישי מצביע על בדידות וגעגועים.

הטארוט כיועץ האישי שלך

תמיד מומלץ להתיעץ בטארוט, גם אם השואל מרגיש שהוא רוצה רק הכוונה ותובנות כלליות. אמנם ניתן להתחיל קריאה בבקשת מסר מהיקום. חלק ממה שמקשה על ניסוח השאלה הוא ההכרה שלעתים קרובות השואל נמצא בחוסר ודאות. מיקוד של שאלה יביא לתשובה מדויקת וברורה.

הסקרנות הרגה את החתול

הימנע מלשאול כיצד מרגיש אדם אחר קוראי הטארוט אינם קוראי מחשבות. אני מאמינה שפשוט יותר לשאול את האדם האחר ישירות במקום להשתמש בקלפי הטארוט כדי להבין את מצבו. שאלות בנושא בריאותי או משפטי הקלפים יוכלו ללהעביר מסר על האנרגייה של המצב, אך יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עורך הדין לגבי שאלות מסוג זה.

שאלות סקרנות שלא עוסקות בחיי השואל אלא בחייו של אדם אחר. לדוגמה ברצון לדעת על חיי המין של האקסית עם החבר החדש שלה. למרות הסקרנות אין זו שאלה נכונה לקלפים יש להתמקד בנושאים שקשורים ישירות לחיי השואל.

סוף דבר

שאל שאלה ממוקדת, ולא שאלה מופשטת ומעורפלת. נסה לכוון לעבר שאלות בעלות אנרגייה חיובית ולא אנרגייה שלילית. אין לשאול את אותה שאלה שוב ושוב לאחר קבלת תשובה לשאלה זו, הקלפים יענו בצורה מעורפלת שתבלבל את השואל. מכיוון שהשואל הוא סוג של מתרגם את כוונת הקלפים אל לשואל לתת למצבו הנפשי, לאמונותיו ולדעות הקדומות שלו להשפיע על הקריאה או להפריע למסרים של המלאך השומר.

עכשיו כשיש בידך את סוד שפת הטארוט כיצד לשאול את קלפי הטארוט מובטח לך שתשאל את השאלה הנכונה ואתה מוזמן לשאול.