קלף שני גביעים

ליטול יוזמה אקטיבית

קלף שני גביעים בחיים

בנושא זוגיות  אהבה, קשר זוגי שחשוב שהשואל יזום כדי לקדם אותו. פסיביות תפגע בקשר.

בנושא קריירה קלף מייצג שותפות, עשייה הדדית. הקריירה מתקדמת בזכות היוזמה שלוקח השואל. אם יהיה פסיבי לא תהיה ההתקדמות המיוחלת.

בנושא כספים מצבו הכספי של השואל נמצא בסימן חיובי כל עוד הוא יזום.

קלף חוסם במהותו שכן השואל מתנהג בצורה פסיבית בנושא השאלה ולכן הוא לא מתקדם. עליו ללמוד את נושא השאלה בין אם הוא רוצה להכיר בת זוג מסוימת או לגשת לראיון עבודה, עליו להכיר את הפרטים ליזום ורק כך יגיע לתוצאות. 

פירוש קלף שני גביעים בטארוט

שני גביעים חדש

שני גביעים Two Cups קלף זה הוא קלף בו האדם נמצא במצב של חוסר יוזמה. אחרי הזרימה האנרגטית של האס כדי להתחיל תהליך ולהצליח בו האדם צריך להיות זה שחושב כמה צעדים קדימה לפני בן הזוג, לפני השותף. שיתוף פעולה מתוך הבנה של הצד האחר בשותפות. האדם נמצא במצב בו הוא יכול ליצור הזדמנות, עליו להפסיק להיות פאסיבי ולהתחיל להיות היוזם, גם אם הוא זה שמחפש עבודה. על האדם להאמין בעצמו.

אריה מסמל כוח ועוצמה פיזית גשמית צבעו האדום מדגיש את הסמל, מטה מרקורי הניצב מתחת לראש האריה מייצג את הניגודיות בחיים, באופן גרפי מתגלה ההבט האנוכי שבו ובאדם. הנחשים הנעים סביב הקונדליני. הציר המאפשר קירבה ללא יחסי תלות, ריחוק ללא ניתוק. כנפי המלאך שהן חלק ממטה מרקיורי אך צמודות לראש האריה מסמלות את היכולת הרוחנית, את היכולת לעוף על כנפי הדמיון, צבען האדום מסמל פעולה, עשייה. הן מסמלות את הרצון להשתחרר ממגבלות הקיימות בחיים ולהרגיש חופשיים. הגביעים מסמלים הכלה. העלמה לבושה לבן שמסמל טוהר הזר הירוק מסמל התחלה ונעליה האדומות מסמלות את הרצון לפעול ולנוע קדימה. העלם לבוש בצהוב סמל לתקשורת פנימית והחיצונית, עלי התלתן על בגדו מסמלים מזל, והזר האדום מסמל את הרצון לפעול. ההרים הירוקים מסמלים התחלה חדשה, פריון ופוריות.

מיתולוגיה יופייה של פסיכה מעורר את קנאתה של ונוס, לכן היא מבקשת מקופידון לגרום לפסיכה להתאהב ביצור מכוער. קופידון, הקשור מאוד לאימו, עומד לבצע את בקשתה, אך מתאהב בעצמו בפסיכה. כדי שהיא לא תדע מי הוא אהובה היא נדרשת שלא לראות את פניו. זהו קלף המייצג את האהבה העיוורת. את המוכנות לוותר למען האהבה, את הרצון לראות את השלם והמושלם. והעיוורון כלפי החסרונות.

בקריאה קלף שתיים מייצג התפכחות מההתחלה של האס מהשלמות שלו. המציאות רחוקה משלמות יש בה אתגרים ומכשולים שצריך להתגבר עליהם ולהתבגר איתם כדי לעבור תהליך ולחזור אל האס. קלף שתיים הוא קלף של שבר. חלום ושברו שלמות מול מציאות החיים. השואל הפך לפאסיבי והקלף מגיע כדי להעיר אותו ולהאיר לו שעליו לקחת את היוזמה לידיים.

בנושא זוגיות  אהבה, קשר זוגי שחשוב שהשואל יזום כדי לקדם אותו. פסיביות תפגע בקשר.

בנושא קריירה קלף מייצג שותפות, עשייה הדדית. הקריירה מתקדמת בזכות היוזמה שלוקח השואל. אם יהיה פסיבי לא תהיה ההתקדמות המיוחלת.

בנושא כספים מצבו הכספי של השואל נמצא בסימן חיובי כל עוד הוא יזום.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן