קריאת טארוט אונליין מסע בזמן

מסע בזמן

תוכן השאלה אינו נשמר במערכת.
על ידי מילוי השאלה אתה מסכים לתנאי האתר.

פתיחת טארוט און ליין המלמדת על התפתחות נושא השאלה בציר הזמן

בפתיחה חמישה קלפים שלושה קלפים מייצגים את הזמן עבר, הווה, עתיד ושניים נוספים מייצגים את האתגר ואת הפוטנציאל של נושא השאלה.

  • עבר מייצג את ההיסטוריה המשותפת של השואל ונושא השאלה. אם אין עבר משותף קלף העבר מסביר את היחס של נושא השאלה לשואל עכשיו, המניעים והציפיות שלו מהקשר.
  • הווה מייצג בנקודת זמן זו את התגובה ההדדית בין שואל השאלה לנושא השאלה.
  • עתיד מייצג את התפתחות היחסים בזמן הקרוב.
  • האתגר מסב את תשומת ליבו של השואל למכשולים העשויים להתרחש בדרך.
  • פוטנציאל מסביר את יכולת מימוש נושא השאלה.

אחד היתרונות של קריאת מסע בזמן טארוט און ליין הוא שניסוח השאלה יכול להיות רחב ופחות ממוקד. הקלפים יודעים להשלים את הפרטים, לכן יש להגדיר את נושא השאלה בלבד.

דוגמאות לשאלות לקריאת מסע בזמן: היחסים עם סתיו, העבודה באמדוקס, מעבר דירה.

שאלה לדוגמה: מהות היחסים שלי עם סתיו?

התשובה לשאלה:

עבר הווה עתיד

פירוש השאלה לדוגמה:

הקלף הראשון:

קלף שני גביעים הוא קלף המיצג את העבר, בו השואל היה פסיבי ביחסים עם סתיו. היה חשוב לחשוב כמה צעדים קדימה לפני סתיו והדבר לא נעשה. אלו היו צריכים להיות יחסים של שותפות מתוך הבנה של אופיו של סתיו. היה ואין עבר משותף סתיו מצפה ליחסים שיש בהם יוזמה והבנה, שיתוף פעולה מתוך האהבה של השואל.

הקלף השני:

קלף התלוי הוא קלף המיצג את הווה, בו יש תהליכי השתנות, תהליכים שדורשים אומץ, אמון וביטחון. קיימים תהליכי הקרבה, ויתור על הישן והתמודדות עם דפוסים חוזרים המעכבים את היחסים. ויתור על האגו, ושינוי הרגלי עבר יביא להצלחת הקשר.

הקלף השלישי:

קלף אביר הגביעים הוא קלף המיצג את העתיד, בו יש הזדמנויות בשפע ליחסים עם סתיו, השואל חייב להתבגר ולראות את ההזדמנויות ולאפשר להן להכנס לחייו. לא מספיק לחלום על זוגיות ויחסים עם סתיו אלא יש לממש אותם.

הקלף הרביעי:

קלף חמישה מטבעות המיצג את האתרים בשאלה, השואל נוטה להתפרצויות קיים קושי אמיתי ואובדן. על השואל להבין שהצמדות לפחד וחוסר היכולת לוותר מביאים אותו למקום של תגובה לא נכונה לסיטואציה. הבנת האתגר ושחרור הכעס והפחדים יביא לתגובה שונה.

הקלף החמישי:

קלף שישה מטות קלף המיצג את הפוטנציאל, בשאלה הוא קלף של תהילה, ניצחון והצלחה למערכת היחסים עם סתיו יש פוטנציאל חיובי להצלחה.

בקריאת טארוט און ליין – מסע בזמן מומלץ להשתמש במקרים שנושא השאלה אינו מוגדר בצורה מדויקת ותקף לפרקי זמן משמעותיים בחיינו.​

error: