קלף שלושה מטות

Play Video

הגשמה עצמית ולגיטימיות בפני הסביבה

%0תומך

ההצלחה בקלף זה נובעת מהיציאה ללימודים, מההבנה של האדם כי עליו להכיר וללמוד את הפוטנציאל הטמון בו. בקלף זה הסתיים שלב ראשון בלימודים. האדם קיבל את התעודה הנחשקת ועכשיו עליו להתחיל ללמוד תוך כדי מימוש הלימודים בעבודה, או אם הלימוד הוא רוחני וכרוכה בו התפתחות רוחנית הרי שהאדם ממש את התפתחותו בחיי היום יום. קיימת הכרה והערכה של הסביבה ביכולותיו של האדם.

קלף שלושה מטות בחיים

יחסים שמתחזקים לאחר שעברו את השלב של ההכרה בחוסר השלמות של בן הזוג. יחסים שמתחזקים לאחר תקופה של משבר. קיימת הצהרת כוונות שמביעה את ההערכה של בן הזוג לבת הזוג.

פירוש קלף שלושה מטות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
3 מטות
סמכותיות, משענת, כוח רוחני, רצונות, יוזמה, כלי למימוש הרעיון.
העלים הם התחדשות, צמיחה, התגשמות של תקוות.
סוחר
הסוחר שעומד עם הפנים אל האופק מחכה לתוצאות שיגיעו, לרווחיו. מסמל את הרצון לראות את ההצלחה מגיעה.
איש מביט קדימה
ציפייה לתוצאות
רקע צהוב
שפע, אנרגיה, אושר. הוא מייצג אומץ אך גם זהירות ופחדנות.
תקשורת פנימית וחיצונית.
גלימה אדומה
הגלימה האדומה מסמלת את הפיזי את הפעולה והעשייה. היא מסמלת סמכות, כוח, פאר, הצבע האדום מסמל עשייה פעולה.
צעיף ירוק
הצעיף הירוק מסמל צמיחה, שלווה, רוגע ואיזון. מסמל גם הגנה וכיסוי. הצבע הירוק מייצג התחדשות, צמיחה, תקווה, בריאות ונעורים.
הרים
אתגרים, עוצמה, מסתור, מכשול.
גבעה
הגבעה המוריקה מסמלת התחדשות וצמיחה.
נעליים אדומות
חיבור למציאות הפיזית דרך עשייה ופעולה.
תיק
התיק מסמל בשורות טובות, שפע והערכה הן כלכלית והן רגשית.

מיתולוגיה

יאסון יוצא להשיב לעצמו את הממלכה לאחר שנאמני המלך מגלים לו מי הוא אביו האמיתי, האגו ששייך לסדרת המטות גורם לו לרצות ולחזור כאיש עשיר ולא כחוואי פשוט ועני לכן הוא עוצר בעיר הגדולה עובד ומתעשר. הוא רוכש בגדים יקרים כרכרה אך בדרך השודדים לוקחים את רכושו ואת סנדל שלו אובד בזמן שעוזר לאלה הרה לחצות את הנהר. כך עומד יאסון ודורש את ממלכתו כשהוא לבוש בבלויים, ומקבל אותה. הקלף הוא קלף של הכרה לאחר שאדם סיים את לימודיו, פרויקט בעבודה, או כל השקעה אחרת. הקלף דן באומץ לעמוד מול האחר ולדרוש את ההכרה המגיעה בזכות, וההתגברות על הפחד.

בקריאה

קלף השלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי השלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשייה של האדם. המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות וההשלמה. ההצלחה בקלף זה מביאה בשורות טובות לאדם, עבודה חדשה, זוגיות שמתפתחת ומתחזקת.