קלף שלוש חרבות

כישלון חרוץ

קלף שלוש חרבות בחיים

בנושא זוגיות כישלון הזוגיות, בגידה, יחסים הגורמים לכאב, התעלמות מבעיות המובילה לפרידה.

בנושא קריירה כישלון של פרויקט, בגידה של עובד או מעסיק, התעלמות מבעיות המובילה לקריסה עסקית.

בנושא כספים הפסדים, השקעות שנכשלו.

אחד משלושת הקלפים הקשים והמאתגרים בחפיסת הטארוט. קלף של כישלון הנובע מהתנהגותו של השואל עצמו. קלף המסמל בגידה, בין אם השואל בגד בעצמו כי לא בחן את הבעיות שהתעוררו והתעלם מהן ובין אם השואל נבגד על ידי מי מהסביבה. כקלף עתיד, השואל נמצא במצב של 2 חרבות וכדאי שיתעורר ומהר.

פירוש קלף שלוש חרבות בטארוט

כישלון חרוץ

שלוש חרבות חדש

שלוש חרבות Three words הוא תוצאה של חוסר ההתמודדות של האדם עם קלף שתי חרבות, למרות האזהרה שיש להתמודד עם המציאות ועם האפשרויות לכישלון האדם נשאר עיוור למצב ועכשיו הוא מתמודד עם התוצאה הקשה והכואבת. למרות הכאב למרות תחושת הכישלון, זהו שיעור שעל האדם לעבור בדרך להתפתחות רוחנית. הייתה לו ההזדמנות בקלף שתי חרבות למנוע את הכאב והכישלון, ההתעלמות הביאה לכך שהשיעור ילמד דרך כאב.

הלב האדום מסמל את העולם הרגשי של האדם, החרבות הנעוצות בו מסמלות את הכאב שהוא חש בשל הכישלון.  עננים מסמלים סיטואציות בחיים אשר מצלות על שאר חייו של האדם. הסחות דעת, אכזבות, עיכובים המגבילים את האדם ואת יכולתו לקבל החלטות. גשם מסמל ברכה בקלף בו הסמלים קשים חשוב לזכור שאתגר קשה גם הוא מוביל להתפתחות רוחנית שהיא בסופו של דבר ברכה לאדם.

מיתולוגיה הנקמה של קליטמנסטרה באגממנון היא נקמה קרה ומתוכננת היטב. עשר שנים היא מתכננת את הנקמה ויותר מזה היא מזהירה את אגממנון מה עומד לקרות. למרות האזהרות הרבות אגממנון שב לביתו מתוך ידיעה מה עומד לקרות, אך הוא מתעלם. הקלף מייצג מצבים של כשילון צפוי. כתוצאה מהתעלמות ממציאות אנו חווים את חווית הכישלון. קיים אלמנט של הרס עצמי שכן אין כאן מוטיב של הפתעה, אלא ידיעה ברורה ממנה מתעלמים.

בקריאה קלף שלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי שלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשייה של האדם.  המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות, וההשלמה. בקלף שלוש חרבות מאחר ולא התמודדנו עם המציאות אנו משלמים בכאב, בקשיים ובכישלון. אין הפתעה הכישלון נובע מחוסר התמודדות, ולא מכוח עליון ומפתיע.

בנושא זוגיות כישלון הזוגיות, בגידה, יחסים הגורמים לכאב, התעלמות מבעיות המובילה לפרידה.

בנושא קריירה כישלון של פרויקט, בגידה של עובד או מעסיק, התעלמות מבעיות המובילה לקריסה עסקית.

בנושא כספים הפסדים, השקעות שנכשלו.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן