קלף שלושה גביעים

חגיגה של אור ואהבה

קלף שלושה גביעים בחיים

בנושא זוגיות התאהבות, הרגשה של נאהב, חגיגות, בילויים, מיניות.

בנושא קריירה תקופה של יצירה, שמחה מהעבודה ובעבודה, הצלחות של פרויקטים.

בנושא כספים רווחים ופזרנות.

קלף תומך קלף המסמל הצלחה, את ההצלחה יש לחגוג כדי להעצים אותה. קלף של חגיגה אמיתית לאחר קבלת תוצאות.

פירוש קלף שלושה גביעים בטארוט

שלושה גביעים חדש

שלושה גביעים Three Cups קלף המבטא שמחה, האדם רצה להשיג דבר מה, השקיע מחשבה ועשייה כדי להשיג את ההישג. מתוך בדיקת ומציאת הדרך הנכונה, שתביא את השותף הרגשי או העסקי למקום בו הוא יוכל לקדם את עצמו. בכל שלב בתהליך השואל נמצא צעד אחד לפני מי שאיתו הוא נמצא.

הנערות הרוקדות מסמלות שמחה הרמת הכוסות מסמלת ברכה והצלחה, הפירות מסמלים את פירות ההצלחה צבעי השמלות מסמלים: האדום חושניות, תשוקה עשייה, חיים, חוזק. הכתום שמחה ואושר, אנרגיה נשית, מיניות, גמישות. צבע של יצריות ויצירתיות. האפור הוא צבע של איזון בין החומר לרוח.

מיתולוגיה פסיכה חיה בארמון, מוקפת בעושר פינוקים ובגבר שמעניק לה אהבה, רכות ועונג. פסיכה מלאת אושר ושמחה למרות שקיימות שתי מגבלות והן שאין היא יכולה לראות את בן זוגה, קופידון רוצה שהיא תאהב אותו בזכות עצמו ולא בזכות היותו אל, ושאסור לה לעזוב את הארמון מחשש שתפגוש את אימו וזו תהרוג אותה. הקלף מייצג שמחה חגיגה, גם אם לא כל הפרטים ידועים.

בקריאה קלף שלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי שלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשייה של האדם. המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות, וההשלמה. בקלף זה האדם זוכה לשמחה וחגיגה. חשוב לחגוג ולשמוח את הצלחה באשר היא מאחר שהחגיגה מחברת את האדם אל מקורות השפע שביקום.

בנושא זוגיות התאהבות, הרגשה של נאהב, חגיגות, בילויים, מיניות.

בנושא קריירה תקופה של יצירה, שמחה מהעבודה ובעבודה, הצלחות של פרויקטים.

בנושא כספים רווחים ופזרנות.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן