קלף המגדל בהיבט היומי

רעידת אדמה ובנייה מחדש

קלף המגדל

פירוש קלף המגדל בהיבט היומי

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
%0תומך

קלף המגדל The Tower בהיבט היומי מייצג שלב בחיים בו דברים מסתיימים בפתאומיות. יש שבר, טראומה, אסון חיצוני קריסה לא צפויה, ההרס נובע מכך שההתנהלות הרגשית, ההתנהלות החומרית, ההתנהלות הרוחנית נעשתה ללא בסיס מוצק, היסודות עליהם נבנו החיים היו רעועים ומעורערים. הברק שמכה במגדל וגורם לקריסתו מחויב המציאות כדי להביא שינוי.

המגדל מסמל נכסים, משפחה בריאות פיזית ונפשית, עבודה, פרנסה וכשהוא קורס הקרקע מאבדת מיציבותה. חוסר הביטחון בו שרוי האדם כתוצאה מההתמוטטות של כל המוכר והידוע מביאה אותו למקום שבו מה שלא הובן מתוך מודעות נכפה עליו ברגע של מכת ברק בידי גורם חיצוני.

היום הוא יום שנועד להתמודד עם מצבים בהם יש לעצור, לבדוק, להיות יסודיים ולתקן. יום שבו יש לקרוא את האותיות הקטנות בכל דבר ועניין. כאשר שלמותו הפנימית של האדם עומדת למבחן הוא יפגוש סיטואציות חיים מאתגרות. 

העצירה והבדיקה מחדש מאפשרות להקטין את הנזקים או למנוע אותם לגמרי. האתגר בקלף זה הוא התגובה של האדם לאירועים. יש מי שמתמוטט ויש מי שקם ומרוויח פסיעה. אדם בעל עוצמה פנימית בעל שלמות פנימית טלטלות חיצוניות הקשורות בכסף, במעמד, או ברכוש לא ימוטטו אותו.

זוגיות העומדת בפני קריסה, מאחר שהיסודות עליהן היא בנויה אינם נכונים לשואל. כקלף אזהרה ניתנת האפשרות לתקן.