קלף הקוסם

לברוא עולם

קלף הקוסם בחיים

בנושא זוגיות הקלף נע בין היכולת לברוא זוגיות המתאימה לשואל, לבין מצב בו השואל נכנע לפחדים, לחששות ולחוסר בגרותו והעדר ניסיונו.

בנושא קריירה הקלף נע בין שואל מלא רעיונות אותם הוא יכול ליישם הן כשכיר בדרך כלל בתפקיד בכיר והן כעצמאי שם השואל אדון לעצמו, לבין הנטייה לברוח ממקומות עבודה בשל פחדים, חששות וחוסר בגרותו והעדר ניסיון.

בנושא כספים השואל נמצא במצב טוב שהושג בזכות יכולותיו כקוסם, כמי שיודע לברוא יש מאין.

קלף תומך כל ארבעת האלמנטים מאוזנים באדם לכן התוכניות שבנויות מהרצונות מהצרכים מהרגשות ומהמחשבות כל הרעיונות מיושרים בקו אחד עם היקום ועם הקיום. האינטואיציה של האדם נכונה כל שעליו לעשות להוציא מהכוח אל הפועל.

פירוש קלף הקוסם בטארוט

הקוסם חדש
קלף הקוסם The Magician בעוד שהשוטה הוא הרעיון הקוסם הוא המימוש של הרעיון בעולם החומר, השוטה בעל תודעה שאינה מודעת לעצמה כתודעת התינוק הקוסם מסמל את ראשית ההכרה. בקלף השוטה השואל לומד להכיר את החופש. בקלף הקוסם המחפש לומד להכיר את רצונותיו, אותם הוא יממש בעולם הפיזי. באפשרות הרצון לממש את המחשבות והרעיונות. זו נקודת החיבור בין עולם הרוח לעולם החומר. השלב בו נוצרים דברים יש מאין.

פירוש הסמלים בקלף הקוסם

הסמלים בקלף הקוסם מסמל את היכולת לחבר בין שמים לארץ, בין הרוח, המחשבה לחומר, ליצירה. תרגום מעשי של הרעיון, של הרצון. ידיו של הקוסם אחת פונה לשמים כשהיא מחזיקה את מטה היצירה והאחרת מצביעה לקרקע לכיוונו של גן פורח. הקוסם יכול לברוא מציאות, או לשנות אותה בעזרת המחשבה והדמיון. על שולחנו של הקוסם נמצא המטבע המסמל את היכולת לשלוט בחומר בכספים ברכוש בבריאות בגוף הפיזי. המטה הוא מטה היצירה החרב שמסמלת את ההיגיון הקר, את החשיבה, והגביע שמסמל את תת המודע, ואת היכולת של הקוסם להבין את פנימיות האדם ואת רגשותיו. חגורת הנחש מסמלת שינוי, ריפוי וסמל לשלמות. הגלימה האדומה והפרחים מסמלים אנרגייה של פעולה ויצירה. הבגד הלבן מייצג את יכולת החשיבה, את הטוהר. סמל האין סוף מביא את המשכיותו של התהליך ללא התחלה ללא סוף שמביא את האדם להתפתחות רוחניות. מנח הגוף של הקוסם נראה כמו האות א' ומייצג את ראשיתה של מודעות לכוחה המאגי של המילה, לכוחה המאגי של המחשבה וליצירת הקסם בחיים הפיזיים.

מיתולוגיה קלף הקוסם מיוצג במיתולוגיה היוונית בידי מרקורי שהיה שליח האלים. הוא היה ערמומי, אמן תחבולות, נועז ופיקח. הוא אומן התקשורת המילולית. אל המזל וצירופי המקרים. מסמל מהירות הן בתנועה הפיזית הן זריזות מחשבתית.

מה מייצג קלף הקוסם בקלפי הטארוט

קלף הקוסם מבהיר כי יש לשואל את היכולת ליצור חיבור בין המודע והלא מודע שלו, החיבור מאפשר יצירת שינוי וריפוי בזמן הנכון. יחד עם כל היכולות המאגיות אנו מתבוננים בעלם שזו ראשית דרכו כקוסם, עליו לעבור תהליך למידה של יכולותיו. מצב בו השואל יודע  את דרכו יודע מה הוא רוצה להשיג בעולם החומר, התוכניות נכונות, האינטואיציה חזקה ויש בו את הפוטנציאל לממש את מטרותיו. זהו קלף של עשייה, של פעולה ושל תוצאות. השואל בעל הבנה פנימית, הוא מגיב בזמן הנכון.

בנושא זוגיות קלף הקוסם נע בין היכולת לברוא זוגיות המתאימה לשואל, לבין מצב בו השואל נכנע לפחדים, לחששות ולחוסר בגרותו והעדר ניסיונו.

בנושא קריירה הקלף נע בין שואל מלא רעיונות אותם הוא יכול ליישם הן כשכיר בדרך כלל בתפקיד בכיר והן כעצמאי שם השואל אדון לעצמו, לבין הנטייה לברוח ממקומות עבודה בשל פחדים, חששות וחוסר בגרותו והעדר ניסיון.

בנושא כספים השואל נמצא במצב טוב שהושג בזכות יכולותיו כקוסם, כמי שיודע לברוא יש מאין. חשוב לזכור כי קלף הקוסם  הארקנה הגדולה, מייצג את עולם הרוח. הנשמה של השואל נמצאת במקום של קסם במקום של מימוש הרעיונות מתוך הבנה מהם, הקסם יראה בעולם הפיזי רק אם השואל יפעל כדי ליצור את הקסם. לא יכנע לפחד, לחשש ולכל גורם מעכב.  כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן