טארוט כספים

פריסת טארוט בנושא כספים

תוכן השאלה אינו נשמר במערכת.
על ידי מילוי השאלה אתה מסכים לתנאי האתר.

פריסת טארוט זו מלמדת על מצבו הכספי של השואל ומה הקלפים ממליצים לעשות

בפתיחה חמישה קלפים שלושה קלפים מייצגים את המצב העכשווי, את עיצת הקלפים ואת האתגר, שניים נוספים מייצגים את התוצאה של פריסת הטארוט.

  • קלף ראשון מייצג את המצב הכספי העכשווי בו נמצא שואל השאלה.
  • קלף שני מייצג את עצת הקלפים בנושא כספים לשואל השאלה.
  • קלף שלישי מייצג את האתגרים והקשיים שעלולים לעלות בנושא הכספים.
  • קלף רבעי מלמד מה התוצאה במצב שבו בוחרים לנהוג לפי עצת הקלפים.
  • קלף חמישי מלמד מה התוצאה במצב שבו לא בוחרים לנהוג לפי עצת הקלפים

אחד היתרונות של פריסת טארוט בנושא כספים היא שהקלפים רואים את המצב מבלי לערב רגשות. לעיתים המצב מרגיש גרוע יותר מהמציאות הקיימת ולעיתים המצב מרגיש טוב יותר מהמציאות  הקיימת.  

דוגמאות לשאלות פריסת טארוט בנושא כספיםקנית הנכס ברחוב החילזון 12 בבני ברק ישפר את מצבי הכספי, קנית מניות בחברת הגז הלאומית בסכום של 20,000 ש"ח תשפר את מצבי הכספי.

דוגמה לתשובה של פריסת טארוט בנושא כספים: הלוואה בסכום של 10,000 מבנק לאומי למטרת קנית רכב חדש.

השאלה שנשאלה: הלוואה בסכום של 10,000 מבנק לאומי למטרת קנית רכב חדש.

פריסת טארוט כספים

הסבר הפריסה:

קלף שני גביעים

קלף ראשון, קלף שני גביעים: מייצג את המצב העכשווי מצב בו שואל השאלה פאסיבי ולוקח הלוואה בלי שבדק את שוק ההלוואות, ואיזו הלוואה כדאית. זהו קלף הזהרה לשואל להיות אקטיבי בנושא כספים.

קלף הקיסר

קלף שני, קלף הקיסר: מייצג את עצת הקלפים בנושא כספים והקיסר הוא ביטוי לעוצמה, לנחישות, לשליטה, להתמדה וללקיחת אחריות. היה והשואל ייקח אחריות על מצבו הכספי הוא יחוש ביטחון ויציבות.

קלף אביר מטבעות

קלף שלישי, קלף אביר המטבעות: מייצג את האתגרים והקשיים שעלולים לעלות בנושא הנדון, השואל מחפש אישור חיצוני ללקיחת ההלוואה והוא מפחד לפעול, הוא חסר ביטחוןדרך הפעולה השואל יבין אם הוא צועד בדרך הנכונה לו.

קלף שלושה גביעים

קלף רבעי, קלף שלושה גביעים: מלמד מה התוצאה במצב שבו בוחרים לנהוג לפי עצת הקלפים, היה והשואל ייקח אחריות על מצבו הכספי הוא יבין האם הוא יכול להחזיר את ההלוואה? הוא יחוש שמחה השואל רצה להשיג דבר מה, השקיע מחשבה ועשייה כדי להשיג את ההישג מתוך בדיקת ומציאת הדרך הנכונה.

קלף שישה מטות

קלף חמישי, קלף שישה מטות: מלמד מה התוצאה במצב שבו לא בוחרים לנהוג לפי עצת הקלפים היה והשואל לא ייקח אחריות על מצבו הכספי הקלף מהווה אזהרה שלא לנוח על זרי הדפנה לאחר הניצחון. לאחר לקיחת ההלוואה השואל לא יחזיר כספים בזמן והניצחון של לקיחת ההלוואה יהפוך לכישלון.

error: