מהות הקריאה של קלפי הטארוט

קלפי הטארוט הם המפתח להבנת תהליכי החיים, בזמן שנשאלת שאלה, הם הופכים לחלק מחייו של השואל מרצונותיו, מצרכיו, מחלומותיו ואתגריו. הקלפים שעולים בקריאה יוצאים כדי לשקף לו את חייו.  78 קלפים 78 תהליכי חיים חלקם שמחים חלקם מאתגרים. תהליכי חיים הקיימים ברוח, בפיזי בהזדמנויות ובהתבגרות. הקריאה בקלפי הטארוט מאפשרת לשואל להבין את המקום בו הוא נמצאים ברגע הקריאה. קלפי הארקנה הגדולה מבטאים את הרוח וקלפי הארקנה הקטנה מבטאים את החומר את הגוף הפיזי. הם מאפשרים להבין את תהליכי ההתפתחות והמימוש בחיים הן בצד הרוחני הן בצד הפיזי.

הכל מתחיל בעולם הרוח, אותו עולם בלתי נראה אותו חלק לא פיזי אותו חלק שחושבים אותו, חולמים אותו בין אם בלילה בשינה בין אם ביום בהקיץ. השואל רוצה לאכול זה עולה ברוח אבל ללא מימוש בעולם החומר הוא ישאר רעב. הוא ישאר רעב לאוכל, רעב לאהבה, רעב לזוגיות ולחברה, רעב ללימודים של קורס או ללימודים גבוהים, הוא ישאר רעב לפרנסה. התהליכים הרוחניים בחייו אותו רעב חשוב שיבוא לידי ביטוי בעולם החומר חשוב שהוא יתממש. במהלך הקריאה ניתן לראות האם התשובה לשאלה קיימת בעולם הרוח כמחשבה כחלום או האם היא מתממשת בעולם החומר. האם נפתחת הזדמנות וצריך להאיר את עיניו של השואל להזדמנות שנקרתה, האם על השואל להתבגר בנושא השאלה. יש מחיר להעדר מימוש הרעב הרוחני בעולם החומר והוא מגיע בצורה של אתגרים.

הקריאה ותשובות הקלפים 

קלף השוטה
קלף הקיסר

התהליך הרוחני מתחיל בשאלה מה חסר בחייו של האדם לדוגמה, אישה מחפשת זוגיות היא רוצה להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם. היא שואלת האם אמצא זוגיות בחודש הקרוב? היה ובקריאה יתקבל את אחד מקלפי הארקנה הגדולה אחד מקלפי הרוח לדוגמה קלף השוטה יבהיר שהיא בראשיתו של תהליך ושהיא לא בהכרח יודעת מה היא מחפשת בבן זוג, לעומת זאת אם יצא קלף הקיסר יהיה ברור שהיא מחפשת דמות סמכותית, מבוגרת. היה ויצא קלף הקוסם נבין שיש לה את כל הכלים למצוא זוגיות. נוכל לכוון אותה דרך הקלף שיוצא להבין את סוג הזוגיות הרצויה לה, את מצבה הנפשי והרוחני בתהליך החיפוש, אך לא נוכל להגיד בוודאות האם בחודש הקרוב השאלה תתממש. 

אס מטות
אס מטבעות
אס גביעים
אס חרבות

היה ובקריאה נקבל  את אחד האסים התשובה היא שבחודש הקרוב היא תכיר בן זוג לחיים, 

קלף שלושה גביעים

היה ויתקבל קלף שלושה גביעים ברור שתהיה שמחה, חגיגה סביב נושא השאלה. 

קלף שישה מטבעות

היה ויצאו שישה מטבעות הרי שבן זוגה יהיה בעל מידות גבוהות יותר ממה שהיא האמינה שמגיע לה. 

קלף תשע חרבות
קלף שלוש חרבות

אם יתקבל קלף שלוש חרבות הרי שאפשר יהיה לדעת שנכונה לה אכזבה ותחושת בגידה, היה ויקבל בקריאה קלף תשע חרבות הרי שהיא נמצאת במצב המדיר שינה מעיניה בגלל דאגתה לנושא הזוגיות. 

היה ויתקבל בקריאה את אחד מקלפי החצר אפשר יהיה לספר לשואלת שתהיה לה הזדמנות להכיר את בן הזוג והיא צריכה להיות פתוחה להזדמנויות שיקרו בפניה ולא לסרב להן. 

בקלפי האבירים תהיה הזדמנות להתבגר בנושא השאלה כל אביר ואופי התבגרותו הוא

בקריאה שבה יוצאים קלפי הארקנה הקטנה קלפי המימוש או קלפי ההזדמנויות וההתבגרות. השואלת יכולה לעמוד בפני סיטואציות שונות. במקרה ויוצא אס הרי שהיא תכיר את בן הזוג ההזדמנות תהיה שם ברורה ומוארת. לדוגמא חברים יזמינו אותה למסיבה כדי שתכיר גברים פנויים. היא תהיה חולה, לכאורה הזדמנות שפוספסה. היא תלך לבית המרקחת הקרוב עם בבגדי שינה מסמורטטים ועינים טרוטות וזולגות. שם בתור יהיה מי שיחייך יעזור ויהפוך לבן הזוג לחיים. אלו האסים ההזדמנות קיימת והיא תתממש. בעוד שבקלפי החצר הנטייה הראשונה שלה תהיה להגיד לא היום, לא עכשיו, לא מעונינת להגיע למסיבה. התשובה של הקריאה באה להאיר את התנהגותה שלא מובילה למציאת בן זוג. היה והיא תאפשר להזדמנות לקרות היא תמצא את בן הזוג שהיא מחפשת.  היה ויוצא אביר בקריאה הרי שעליה להתבגר כדי למצוא זוגיות. לדוגמה אביר החרבות דורש ממנה להפסיק לצפות שאחרים יעזרו לה ולעשות את הפעולת הנדרשות למציאת זוגיות בעצמה. 

החיים הם אוסף של שיעורים, ובכל שלב של התפתחות יש שיעורים שצריך ללמוד. בכל שלב של התפתחות רוחנית תהיה חוויה של מגוון שיעורים ולעיתים השואל יחווה את אותו שיעור מכיוון אחר. זו הדרך להתפתחות רוחנית התמודדות עם שיעורים שהם בדרך כלל אתגריים. תפקידו של הקורא בקלפים להאיר בפני השואל את התיחסותו לשיעור ומה הדרך להתקדם מהרוח אל החומר. הכרת והבנת קלפי הטארוט תאפשר לשואל להבין מהם הכוחות הפנימיים, ומהם תהליכי ההתפתחות והמימוש בחייו. השואל לא מגיע אל הקורא כדי שיגיד לו האם עליו לעזוב מקום עבודה, להתחתן או להתגרש, השואל מגיע כדי שהקלפים יוכלו לכוון אותו בדרך נכונה כדי להשיג את האושר הפרטי שלו, לכן על הקורא בקלפים להאיר את הפוטנציאל הטמון בשואל המאפשר מימוש עצמי. מסע דרך 78 קלפים 78 סיטואציות חיים מסע רוחני שבסופו יהיו לשואל התשובות לאתגר. הקלפים מאפשרים לשואל להבין את הדרכים הפתלתלות של החיים, את הסודות, את המניעים, את ה תהליכים המתפתחים והמשתנים, את ההזדמנויות, את תהליכי המימוש וההגשמה העצמית.

 

לוגו גדול
דילוג לתוכן