קלף הקיסרית

להעניק באמונה שלמה

קלף הקיסרית בחיים

בנושא זוגיות הקלף מייצג אהבה נישואין הריון פוריות ואושר.  

בנושא קריירה הקלף מייצג הישגים עתידיים.   

בנושא כספים הקלף מייצג שפע.   

קלף תומך קלף של נתינה ללא תנאי, העצמה של האחרים. נתינה דווקא למי שקשה לתת לו כי שם נמצא השיעור האמיתי של האדם השאלה למה דווקא כאן קשה למה דווקא כאן אין רצון של נתינה ללא תנאי. הקיסרית מעצימה את הסובבים אותה, היא מעניקה להם את היכולת לצמוח ולגדול. הפריון השפע הם נתינה של היקום הגמול על היכולת לתת בלי לשאול בלי לצפות לדבר.

פירוש קלף הקיסרית בטארוט

הקיסרית חדש

קלף הקיסרית The Empress הוא קלף של מימוש, אהבה ללא תנאי. היכולת לתת ולקבל בצורה מאוזנת. היכולת לחוות את השפע ללא פחד מתוך מודעות והבנה כי השפע נועד לנו, הוא זמין ומחכה שנקבל אותו. הקלף מייצג מיניות כחלק מהיצירתיות של האדם. המחפש לומד את עקרון ההפריה, את פוטנציאל היצירתיות הטמון בו אך גם את כאבי הלידה. לכל רעיון נדרשת תקופת הבשלה לאחריה נוצר ניתוק בין הוגה הרעיון לרעיון, בין האם לתינוק הנולד. חווית הכאב היא פיזית ונפשית. בפסיכולוגיה היונגיאנית הקיסרית מייצגת את האנימה האנרגיה של הנפש האנרגיה הנשית. הקיסרית מייצגת את פן הנשיות, את החושניות. היא חלק מהטבע, היא האם, המרפאה, הפריון, הנתינה והאהבה. היא המקום של הסליחה העצמית, החמלה העצמית, הסובלנות העצמית כלפי החולשות והמוגבלויות העצמיות.

פירוש הסמלים בקיסרית

הכתר משובץ ב 12 כוכבים מייצג את 12 המזלות המסמלים את מחזוריות החיים ואת הסדר של היקום. השמלה המעוטרת ברימונים מייצגת שפע ופריון. הכיסא המרופד הממוקם בטבע מסמל שלווה, שקט ורוגע פנימי. הנחל מייצג את עולם הרגש והזרימה שבו, המפל מייצג את המיניות, העוצמה הרגשית, ואת היכולת לנוע ולהניע. מגן ונוס מסמל את כוח האהבה. מחרוזת 7 הפנינים לצווארה מסמלת את כושר הביטוי העצמי. את ימות השבוע 6 ימים של יצירה וביום השביעי מנוחה.

מיתולוגיה במיתולוגיה היוונית הקיסרית מויצגת בידי דמטר וונוס שתיהן אלות האדמה, הטבע והפריון. הן מייצגות את היופי, האהבה, המשיכה המינית, התשוקה והפיתוי. נראה כי אין חוקים למשיכה המינית, אך הפריון כפוף לחוקי טבע ברורים. אותה דואליות הקיימת בקיסרית.

מה מייצג קלף הקיסרית בקלפי הטארוט

הקלף מייצג פוריות שאינה שייכת לנשים בלבד, לנשיות ולהריון. פוריות שייכת לטבע ולטבע האנושי. פוריות יש בכל יצירה – בתהליכי לימודים, בעבודה, במערכות יחסים עם האנשים אותם פוגשים במהלך החיים. אדם פורה הוא אדם שיודע להפוך זרע לעץ פורח ומניב פירות. פוריות היא גם היכולת להפרות אחרים. האישה הפורייה נכנסת להריון בזכות הזרע הפורה של הגבר.  חוסר פריון הוא סמן לחוסר איזון נפשי, רגשי או גופני. השואל מגיע עם העדר סיפוק, כעס, קנאה, השואל נמצא במצב של סבל כשהשואל ימצא דרך להיות פורה הוא יביא איזון לחייו.

כששואל מקבל קלף זה בקריאה הוא מייצג פריון, הצלחה ושגשוג כלכלי, הוא יכול לרמז על הריון. הקלף מייצג את המימוש של החומר בחייו של השואל, אך כדי להשיג את החומר עליו לעבור דרך עולם הרוח עליו ללמוד לתת כדי לקבל, עליו ללמוד לתת מבלי לבדוק מה יקבל בסוף התהליך, עליו להאמין ביקום שלכל נתינה יש תמורה גם אם היא לא מיידית. עליו ללמוד להעצים את האחרים כדי להעצים את עצמו. הלמידה מגיע דרך ההתבוננות את מי בוחר השואל להעצים, ממי הוא נרתע. זו מראה לפנימיותו, דווקא אותם אנשים שהשואל בוחר לא להעצים הם אותם אתגרים בהם הוא צריך לבחור כדי להבין מה הוא אינו אוהב בעצמו.

בנושא זוגיות הקלף מייצג אהבה נישואין הריון פוריות ואושר.

בנושא קריירה הקלף מייצג הישגים עתידיים.

בנושא כספים הקלף מייצג שפע. חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הגדולה, המייצגת את עולם הרוח. הנשמה של השואל נמצאת במקום של השפע בכל תחום בו נשאלת השאלה. מתפקידו של השואל לממש את השפע בחייו, מתוך מודעות, אם אכן הוא נמצא באיזון בין נתינה לקבלה.

כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים.
לוגו גדול
דילוג לתוכן