רוצים לקבל פירוש אישי לפתיחה מאורית של רפאל?

השאירו פרטים וקבלו את הפירוש תוך 24 שעות בעלות 60 ש"ח בלבד

קריאת כיוון - פירוש התשובה

הבנת התשובה: 
הקלף המרכזי הוא התשובה בקריאת כיוון (המסר  שהקלפים מעבירים לשואל, הדרך שעליו לעבור, מה עליו ללמוד)  משני הצדדים הקלפים תומכים או מאתגרים בדרכו  של השואל אל נושא השאלה (האם דרכו תהיה קלה או מאתגרת, כמה מאמץ עליו להשקיע כדי להצליח בדרכו). 

כאשר התשובה בקריאת כיוון חד משמעית מכילה קלפים תומכים בלבד, או מאתגרים בלבד קריאת הכיוון ברורה. כאשר יש פער בין קלף התשובה לשני הקלפים משני צדיו. אותו פער מלמד על מורכבות התשובה ועל דרכו של השואל. 

כאשר קלף התשובה תומך והקלפים משני הצדדים מאתגרים, השואל יצליח לקבל את מבוקשו בין אם זו זוגיות, חתונה, קבלת עבודה או קבלה ללימודים אבל הסיכוי שיכשל בהמשך הדרך עולה, אלא אם יטפל באותם אתגרים שעולים. 

כאשר קלף התשובה מאתגר והקלפים משני הצדדים תומכים על השואל להבין מהן חולשותיו, הכין מעדיף לעמוד בחשכה, אם מה הוא מתקשה להתמודד, להתגבר על האתגר בעזרת שני הקלפים התומכים. 
כאשר קלף התשובה תומך ומצד אחד קלף תומך ומהצד האחר קלף מאתגר הרי שהדרך אל מושא השאלה תהיה קלה יותר והאתגרים או המקומות בהן השואל יתקשה בהם קטנים. 

כאשר קלף התשובה מאתגר ומצד אחד קלף תומך ומהצד האחר קלף מאתגר הרי שהדרך אל מושא השאלה תהיה מאתגרת ולא בהכרח מושגת למרות הקלף התומך שיכול להקל אך במעט על הדרך.

דילוג לתוכן