קלף עשר חרבות

מה שלא הורג מחשל

קלף עשר חרבות בחיים

בנושא זוגיות הזדמנות להתחלה חדשה.

בנושא קריירה הזדמנות להתחלה חדשה.

בנושא כספים הזדמנות להתחלה חדשה.

קלף תומך לשואל שעבר תקופה של שבר, של שיעור מאתגר, השואל למד את השיעור כמו הפתגם "הנופל וקם מרוויח פסיעה" עכשיו זהו זמן של שיקום  והתחלה חדשה. כקלף עתיד זהו קלף חוסם השואל טרם עבר את המשבר עליו ללמוד את השיעור בטרם יוכל להמשיך בדרכו.

עשר חרבות חדש

עשר חרבות Ten words סדרת האוויר, סדרת החרבות היא סדרה של חשיבה והגיון קר, האדם מבין שעליו לממש ולבצע את רעיונותיו, קלף של  עשייה שהשיקולים נובעים מהאינטלקט ללא ערוב של הרגש. ביסוד האוויר קיים אתגר שעל האדם ללמוד בין אם ירצה ובין אם ידחף ללמוד בידי היקום. לאחר שבתשע חרבות האדם מתעמת עם הפחדים והכשלונות הוא לומד את השיעור וכמו ניצול אחרי סערה הוא מגיע לחוף מבטחים. ככל קלפי העשר זהו קלף של אפילוג ראשיתו של הסיפור בטעות שנעשתה, המשכו בסבל ולמידה של הלקח וסיומו ביכולת של האדם לפתוח דף חדש ולהשתקם.

פירוש קלף עשר חרבות בטארוט

מה שלא הורג מחשל

בין שמים שחורים ועננים קודרים לאדמה חרבה שוכב ניצול המסמל את השיעור הקשה שעבר אך הרקע הצהוב והכחול  שילוב הצבעים הזה מסמל  הכחול את הפוטנציאל, האופטימיות, ההזדמנויות, חופש הביטוי, העצמאות והתקווה, הצהוב מסמל את השכל והאינטלקט את החריצות, את הכוח, את הדימוי עצמי אלו כוחות שיאפשרו לדמות לפתוח דף חדש.

מיתולוגיה אורסטס נרדף בידי אלות הגורל, אך הוא הרגיש שבכך הוא מכפר על רצח אימו. לאחר שנים של סבל בהן מרגיש אורסטס כי סיים את עונשו, הוא מגיע לאפולו ומבקש את עזרתו. אפולו פונה לאחותו אתנה, אורסטס מבקש דין צדק על מעשיו. אתנה שהתרשמה מכנותו, ומכך שהטיל על עצמו עונש קשה. משכנעת את אלות הגורל לשחרר אותו ומסירה את הקללה מעל השושלת שלו. אורסטס שב הביתה משקם את חייו וממלכתו.

הקלף מייצג את החלק בחיים בו השואל נמצא לאחר השיעור המאתגר אותו עבר. שלב בו מתחילים החיים מחדש. על הקורא לבחון שאכן היה שיעור קשה ואין זה מצב בו הקלף מייצג אזהרה שהשואל מתעלם מהשיעור ומהקשיים. השיעור יגיע השואל ילמד אותו בדרך הקשה. הקלף מזכיר לכולם שלומדים מקשיים, ומתפתחים רוחנית לאחר שלומדים את השיעור.

בקריאה קלפי עשר מייצגים את ההמשך, בקלפי תשע הסתיים המסע, בקלפי עשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח. קלפי עשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת ההחרבות לאחר ההתמודדות עם האתגר אותו הציב קלף תשע החרבות האדם למד את השיעור הקשה והוא יכול להתקדם בחייו בכל תחום בו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.

בנושא זוגיות הזדמנות להתחלה חדשה.

בנושא קריירה הזדמנות להתחלה חדשה.

בנושא כספים הזדמנות להתחלה חדשה.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים. 
לוגו גדול
דילוג לתוכן