קלף עשרה מטבעות

מימוש החלום

קלף עשרה מטבעות בחיים

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

 

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

 

בנושא כספים שפע ועושר.

קלף תומך המגיע לאחר עבודה קשה השואל השיג את מטרותיו ואיתם שפע והצלחה חומרית, האדם מצליח לשמור את השפע לאורך זמן.        

פירוש קלף עשרה מטבעות בטארוט

עשרה מטבעות חדש

עשרה מטבעות Ten Pentacles סדרת האדמה, סדרת המטבעות היא סדרה של מימוש צרכים, האדם מבחין בין רצונותיו לצרכיו החומריים, רגשיים ורוחניים, הוא מבין מה הוא צריך, מקבל כלים לעשייה כדי להתפתח. זהו קלף של  שפע, הצלחה, עושר ושלמות בכל תחומי החיים. בקלף תשעה מטבעות המטרה הושגה המסע הושלם האפילוג מראה כי האדם ידע לשמור על נכסיו החומריים והרוחניים כאחד.

שלושה דורות הסבא מסמל את קבלת ההחלטות של האדם, את החוכמה ואת ניסיון החיים שנצבר לאחר קבלת ההחלטות. ההורים האב מסמל  את המצפון, את היכולת לקבל החלטות, האם מסמלת את האינטואיציה וההנחייה הפנימית, הנכד מסמל את ההתחדשות וההמשכיות של המשפחה. הכלבים מסמלים נאמנות, נדיבות והגנה. היותם לבנים מסמל מצב בו פועלים ממקום של אינסטינקטים. הטירה מסמלת כוח, השפעה והכרה. בקלף נגיעות של אדום, כחול וצהוב אלו שלושת צבעי הבסיס, איתם ניתן להרכיב כל חלום.

מיתולוגיה דדלוס משיב את ההצלחה, ההערכה האושר והעושר וזוכה לילדים ונכדים. זה השלב בו על השואל להכיר בכוחו ויכולותיו, ללא פחד מאובדן. הקלף מייצג את הרצון להתבסס, להרגיש בטחון, יציבות ושפע.

בקריאה קלפי העשרה מייצגים את ההמשך, בקלפי התשעה הסתיים המסע, בקלפי העשרה הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח.  קלפי העשרה מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת המטבעות האדם יודע לשמור על כל מה שהשיג בקלף תשעה המטבעות. שפע, הצלחה, עושר, שמחה, שלמות בכל תחום בו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הקטנה המייצגת את העולם הפיזי. זהו קלף טארוט המניע לפעולה ולעשייה.

 כדי לדעת איזו אנרגיה מקיפה אתכם היום  אתם מוזמנים לעבור לפתיחה היומית ולגלות, או שאולי יענינו אתכם פתיחות נוספות: קריאת כיוון ושאלת מילים. 
לוגו גדול
דילוג לתוכן