קלף עשרה מטבעות

Play Video

מימוש החלום

%0תומך

קלף עשרה מטבעות סדרת האדמה, סדרת המטבעות היא סדרה של מימוש צרכים, האדם מבחין בין רצונותיו לצרכיו החומריים, רגשיים ורוחניים, הוא מבין מה הוא צריך, מקבל כלים לעשייה כדי להתפתח. זהו קלף של שפע, הצלחה, עושר ושלמות בכל תחומי החיים. בקלף תשעה מטבעות המטרה הושגה המסע הושלם האפילוג מראה כי האדם ידע לשמור על נכסיו החומריים והרוחניים כאחד.

קלף עשרה מטבעות בחיים

שפע, עושר, הצלחה, פריון.

פירוש קלף עשרה מטבעות בקלפי הטארוט

סמלי הקלף
המשמעות שבסמל
מטבעות
מייצג את אלמנט האדמה; זהו אלמנט מקורקע, הוא מושרש בפיזי,
הצלחה, מוסכמות, שפע.
קשת
פתח, מעבר, יוזמה, הזדמנויות.
טירה
הטירה מסמלת כוח, השפעה והכרה, ביטחון, יציבות, רכוש, חום ואהבה.
שלושה דורות
הסבא מסמל את קבלת ההחלטות של האדם, את החוכמה ואת נסיון החיים שנצבר לאחר קבלת ההחלטות. האב מסמל את המצפון, את היכולת לקבל החלטות, האם מסמלת את האינטואיציה ואת ההנחיה הפנימית, הנכד מסמל את ההתחדשות ואת ההמשכיות של המשפחה.
שני כלבים
הכלבים מסמלים נאמנות, נדיבות והגנה. היותם לבנים מסמל מצב שבו פועלים ממקום של אינסטינקטים טהורים ונקיים. הכלבים מסמלים גם ידידות, נאמנות, שמירה על עולמות של מטה, חיה פראית שבויתה.
גפן
רוחניות, שמחה, חגיגה, פוריות, תהליכי שינוי ותסיסה, איבוד שליטה.
ענבים
פוריות, שפע, ברכה.

מיתולוגיה

דדלוס משיב את ההצלחה, ההערכה האושר והעושר וזוכה לילדים ולנכדים. זה השלב בו על השואל להכיר בכוחו וביכולותיו, ללא פחד מאובדן. הקלף מייצג את הרצון להתבסס, להרגיש ביטחון, יציבות ושפע.

בקריאה

קלפי העשר מייצגים את ההמשך, בקלפי התשע הסתיים המסע, בקלפי העשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח. קלפי העשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת המטבעות האדם יודע לשמור על כל מה שהשיג בקלף תשעה המטבעות. שפע, הצלחה, עושר, שמחה, שלמות בכל תחום שבו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.